Hosting bez limitu - czy jest możliwy?

10-10-2017, 10:44

Czy hosting bez limitu jest możliwy? Czym się kierować przy wyborze hostingu? Sprawdź nasz artykuł.

W ofercie wielu firm znajdziemy hosting www z określonym limitem przestrzeni dyskowej. Jeśli jest on właściwie dobrany to z pewnością wystarczy na prawidłowe działanie danej strony internetowej. Jeśli kupujemy konto hostingowe o pojemności 10 GB to możemy przesłać na serwer dokładnie taką ilość danych (tj. filmy, zdjęcia, pliki stron, wiadomości e-mail, itp.). W momencie przekroczenia limitu klient najczęściej zostaje o tym powiadomiony, a później następuje zawieszenie konta. Identycznie wygląda kwestia transferu danych. Gdy użytkownik wchodzi na naszą stronę internetową, serwer wysyła do przeglądarki pliki, które tworzą witrynę. Każda grafika bądź tekst przechodzą przez łącze internetowe, do którego podpięty jest serwer. Jeżeli strona jest często odwiedzana to limit transferu szybko może się wyczerpać, dlatego warto jest zdecydować się na nieco wyższy limit niż polecany. Wówczas będziemy mieć pewność, że go nie przekroczymy.

Istnieje również hosting bez limitu, jednakże nie jest on tak idealny, jakby mogło się wydawać. Mimo wszystko jest on ograniczony, aby chronić nas przed spamerami. Przykładowo ograniczona jest liczba wysyłanych e-maili oraz wgrywanych plików.

Hosting bez limitu polecany jest przede wszystkim wymagającym klientom, ale często również im nie udaje się wykorzystać całego pakietu. Najczęściej cena za hosting bez limitu jest wyższa, więc nie ma sensu przepłacać. Najważniejsze, aby odpowiednio dobrać pakiet do swojej strony internetowej. Dzięki temu nie będziemy musieli się martwić o zawieszenie czy spowolnienie działania witryny. Najlepszy serwer www znajdziesz tutaj. Każdy pakiet posiada m.in. brak limitu na liczbę stron internetowych, brak limitu na liczbę baz danych, brak limitu na liczbę skrzynek e-mail, brak limitu na liczbę aliasów pocztowych, brak limitu na pomoc techniczną.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl
Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy
To warto przeczytać
Komentarze
comments powered by Disqus
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Lipiec 2018»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Serwisy specjalne:
Wydarzenia:
Jak czytać DI?
Newsletter

Podaj teraz tylko e-mail!RSS
Copyright © 1998-2018 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.