Honor 5X wkracza do Polski

21-01-2016, 11:28

Honor przedstawia nowy model na polskim rynku – Honor 5X. Urządzenie przeszło rygorystyczne, globalne testy, w których uczestniczyło ponad 500 osób z 11 krajów.

Honor 5X został wyposażony w czytnik linii papilarnych (FPC) drugiej generacji, dzięki któremu odblokowanie ekranu zajmuje 0,5 sekundy. Inteligentny skaner „uczy się” sposobu korzystania przez użytkownika, co sprawia, że dokładniej odczytuje linie papilarne oraz wspiera intuicyjne sterowanie gestami.

Smartfon posiada 5,5 calowy wyświetlacz wykonany w technologii Full HD IPS, o rozdzielczości 1920x1080 pikseli, który wyświetla 16,7 miliona kolorów. Honor 5X oferuje 72,5 proc. obszaru roboczego, a dynamiczna regulacja kontrastu, umożliwia optymalną wyrazistość ekranu w różnych warunkach oświetleniowych.

Telefon został wyposażony w dwa aparaty, które dostarczają wysokiej jakości zdjęć. Dynamiczny przetwornik obrazu Sony/Samsung, 13MPx, szerokokątny, składający się z pięciu elementów obiektyw (28mm) z przysłoną F2.0, filtr na podczerwień z niebieskiego szkła czy wbudowany tryb makro do robienia zbliżeń, to największe atuty tylnego aparatu nowego smartfona sygnowanego marką Honor. Dzięki połączeniu z procesorem obrazu SmartImage 3.0 z powłoką antyrefleksyjną, obiektyw aparatu jest w stanie uchwycić jaskrawe, żywe obrazy nawet przy słabym oświetleniu.

Mniejszy, 5MPx przedni aparat to urządzenie cechujące się 22 mm szerokokątnym obiektywem o przysłonie F2.4 oraz kątem widzenia równym 88 stopniom i nadaje się do robienia selfies.

Dzięki ośmiordzeniowemu, 64 bitowemu procesorowi Qualcomm z 2GB pamięci RAM i 16GB wbudowanej pamięci, Honor 5X posiada moc obliczeniową pozwalającą na obsłużenie gier 3D na poziomie stacjonarnego PC-ta. Wyposażony w 3,000mAh baterię, zintegrowaną technologię SmartPower 3.0 i ośmiopoziomowy plan oszczędzania mocy, model ten zużywa o 30 proc. mniej energii - zapewnia producent. Ponadto, jako pierwszy smartfon marki Honor, 5X oferuje trzy różne gniazda na karty: nano-SIM, micro-SIM i microSD.

Dla polskich klientów Honor 7 będzie dostępny w cenie ok. 1300 zł.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Firmy zainteresowane publikacjami prosimy o kontakt pod adresem kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag smartfonytag Honor

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy