Hej startupy! To ostatni dzwonek by zgłosić się do hub:raum Kraków WARP

03-10-2015, 13:41

Do 6 października br. startupy z branży technologicznej, które chcą rozwinąć pomysły biznesowe i wprowadzić je na zagraniczne rynki, mogą zgłaszać się do programu hub:raum Kraków WARP. Program gwarantuje zasoby, infrastrukturę i mentoring pozwalające na rozwój produktu i szybsze wejście na europejskie rynki.

Centrum innowacyjności szuka zespołów z gotowym pomysłem lub projektem w obszarze szeroko rozumianego ICT. Startupy, które chcą wziąć udział w programie powinny wypełnić formularz dostępny na stronie:

www.f6s.com/hubraumkrakow/apply

Program WARP to intensywne warsztaty i sesje mentoringowe na temat rozwoju biznesowego produktów, sprzedaży, projektowania i prezentacji pomysłu. Podczas tegorocznej edycji startupy wspierać będzie grupa ponad 50 mentorów i ekspertów.

Centrum pokrywa koszty dojazdu i zakwaterowania w Krakowie. Udział w programie nie wiąże się z przejęciem udziału w pomyśle lub projekcie.

Poniżej wideo promujące najbliższy WARP

W dotychczasowych trzech edycjach programu akceleracyjnego krakowskie centrum innowacyjności przeszkoliło już 36 startupów z 15 krajów regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Rocznie centrum innowacyjności analizuje ponad dwa tysiące zgłoszeń.


Źródło: Redakcja nie odpowiada za treść informacji prasowych. Firmy zainteresowane publikacjami prosimy o kontakt pod adresem kf@di24.pl
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy