hardGAMMA Ventures inwestuje w Springboard

22-03-2012, 18:01

Polski fundusz venture capital early stage i seed zainwestował w londyński akcelerator startupów Springboard. Springboard jest 13-tygodniowym programem inkubacyjnym, oryginalnie pochodzącym z Cambridge, zafiliowanym z TechStars.

- Jesteśmy niezwykle podekscytowani współpracą ze Springboard, jako że daje nam ona dostęp do najświeższych startupów z londyńskiej sceny, która jest jedną z najciekawszych w Europie. Umacnia ona także naszą pozycję jako międzynarodowego funduszu venture capital - mówi Chris Kowalczyk, Partner Zarządzający hardGAMMA Ventures.

Czytaj też: Rekordowe inwestycje Samsunga

Springboard prowadzony przez Jona Bradforda, znanego w Europie jako "Mr. Accelerator", niedawno przeniósł się do hubu technologicznego TechCity London. Springboard jest także członkiem TechStars Network i będzie częścią otwartego kilka dni temu z wielką pompą biura coworkingowego Google Campus London. Inauguracyjny program akceleratora ruszy w kwietniu 2012. Według funduszu inwestycja w Springboard jest realizacją długofalowej strategii hardGAMMA, mającej umocnić jej obecność na międzynarodowych rynkach, która przejawia się chociażby uruchomieniem akceleratora GammaRebels w sierpniu 2011 roku.


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy