Gwiazda YouTube w Poznaniu na żywo podczas DemoCampu

PATRONAT MEDIALNY 15-10-2010, 11:40

W dniach 22-23 października do Poznania zjadą e-przedsiębiorcy z całej Europy. Podczas targów DemoCamp East/West pojawią się Polscy i zagraniczni praktycy rozwijania biznesu online. Organizator ujawnił, że gwiazdą wieczoru będzie VIKA – niezwykła pianistka, która swoją popularność zdobyła dzięki YouTube.

Tegoroczna, trzecia edycja DemoCampu zbliża się wielkimi krokami. Już od 22 października Poznań gościć będzie polskie i zagraniczne startupy prezentujące swoje pomysły podczas międzynarodowych targów. Wśród wystawiających się startupów 12 z nich zakwalifikowanych zostanie do konkursu, w którym otrzymają możliwość 5-minutowej prezentacji swojego projektu.

Wystąpienie to zostanie ocenione przez ekspertów branży internetowej, między innymi przez: Michała Brańskiego (o2.pl), Artura Kurasińskiego (Revolver Interactive), Bartłomieja Golę (SpeedUp Group) oraz Krzysztofa Kowalczyka (UBIK BC). Po głosowaniach wyłonione zostaną najlepsze startupy zdaniem jury, a także widzów. Wśród nagród między innymi kampania reklamowa o wartości 35 000 złotych ufundowana przez ARBO Interactive.

Całodzienne zmagania zakończą się niezwykłą galą wieczorną, podczas której goście, wystawcy oraz zaproszeni eksperci będą mogli się w luźniej atmosferze wymienić się poglądami, pomysłami i wizytówkami.

Adam Zygadlewicz z Fundacja Polak 2.0, organizator targów, mówi: Podczas każdej konferencji, szkolenia czy targów najważniejszym momentem jest właśnie networking, czyli czas kiedy można swobodnie porozmawiać. Aby nie tracić czasu na przemieszczanie się, after party postanowiliśmy urządzić na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. A aby nie mówiło się tylko o pracy, przygotowaliśmy niespodziankę – koncert utalentowanej pianistki oraz kilka innych niespodzianek.

Viktoriya Yermolyeva
fot. - Viktoriya Yermolyeva
Gwiazdą afterparty będzie Viktoriya Yermolyeva, znana w sieci jako VIKA. Sławę przyniosły jej covery znanych utworów granych na fortepianie. O tym, jak ciepło przyjęli ją internauci, świadczyć może fakt ponad 13 milionów wyświetleń jej nagrań, co jest wynikiem niecodziennym jak na osobę niepromowaną przez media. VIKA zagra dla wszystkich zgromadzonych na tragach DemoCamp wybrane przez siebie covery – wśród nich na pewno nie zabraknie utworów grup System Of A Down, Metallica, Alice in Chains czy Led Zeppelin (poniżej kilka utworów granych przez VIKĘ).

Bilet wstępu, upoważniający do wejścia na dwa dni, kosztuje 19 zł. Sponsorami głównymi DemoCamp East/West 2010 są SpeedUp Group oraz Allegro – organizator konferencji e-nnovation. Sponsorem pomocniczym został Ventures Hub, natomiast patronat merytoryczny objęło iAB. Wśród patronów medialnych znaleźli się: netPR.pl, GoldenLine.pl, Gazeta.pl, Magazyn ProSeed, CHIP.pl, Spryciarze.pl, Dziennik Internautów, Interaktywnie.com oraz WebShake.tv.

Targi DemoCamp East/West 2010 odbędą się w dniach 22-23 października na ternie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Startupy, które chciałyby wystawić się podczas targów, szersze informacje mogą uzyskać na stronie democamp.org


  
znajdź w serwisie

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2019»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031