Grzejnik łazienkowy ENIX Quatro EQB

10-11-2016, 11:40

Wybór grzejników łazienkowych należy do jednych z największych na rynku. Jeśli chodzi o wskazanie modelu, który cieszyłby się największą popularnością, to na pewno będą to wszystkie modele grzejników drabinkowych. Wynika to przede wszystkim z bardzo dużej funkcjonalności takiego projektu, który umożliwia wysuszenie mokrych ręczników. Spośród wszystkich oferowanych grzejników, grzejniki łazienkowe ENIX szczególnie wyróżniają się na tle konkurencji. Mogliśmy się o tym przekonać samodzielnie, testując grzejnik łazienkowy Quatro EQB. Co takiego zachwyciło nas w tym modelu?

Przede wszystkim smukłość. Przyzwyczailiśmy się do tego, ze grzejniki łazienkowe są wykonane z malowanych na biało rurek stalowych. Patrząc na grzejniki łazienkowe ENIX, w tym na model Quartro EQB, nie sposób oprzeć się wrażeniu, że mamy do czynienia z naprawdę pięknym i wysokiej jakości produktem. Grzejnik jest malowany na kolor srebrny, a poprzeczki mają kształt płaskowników. Zwiększona powierzchnia grzewcza zapewnia szybsze ogrzanie pomieszczenia. Grzałka elektryczna została dyskretnie schowana pod dopasowaną maskownicą, dzięki czemu grzejnik prezentuje się nad wyraz elegancko w każdym miejscu, w którym zostanie zamontowany.

Jeżeli chodzi o sam montaż, to elektryczne grzejniki łazienkowe ENIX należą do jednych z wygodniejszych pod tym względem. Przede wszystkim są lekkie. To oczywiście zasługa starannego dobrania materiałów. Poza tym, producent przewidział umieszczenie w każdym zestawie niezbędnego kompletu akcesoriów do montażu. W jego skład wchodzą metalowe wieszaki, kołki oraz wkręty. Osoby, które będą mieć dopiero po raz pierwszy do czynienia z montażem takiego grzejnika, nie powinny się tej czynności obawiać. W opakowaniu umieszczona została szczegółowa instrukcja, z której krok po kroku dowiemy się tego, jak takie montaż należy przeprowadzić.

 

grzejnik lazienkowy

Mając wielokrotnie do czynienia z grzejnikami łazienkowymi, produkt firmy ENIX wydał nam się szczególnie ciekawy. Minimalistyczny projekt, nawiązujący do najlepszych wzorców projektowania urządzeń grzewczych, a także stylowe, pełne elegancji i gracji wykończenie. Regulator temperatury grzania, został umieszczony na frontowym panelu, dzięki czemu mamy do niego bardzo szybki i wygodny dostęp. Co więcej, grzejniki łazienkowe ENIX z serii Quatro występują aż w trzech różnych wielkościach mocy, dzięki czemu nie będziemy mieć problemów z wyborem optymalnej wydajności grzejnika do swojej łazienki. Jeżeli chodzi o wymiary, to każdy z trzech grzejników jest  produkowany w tej samej, jednej wielkości.

Nowo zakupione grzejniki łazienkowe ENIX, dostarczane są jako bezpiecznie zapakowane produkty, umieszczone w grubych i sztywnych kartonach. Wewnątrz z nich znajdują się dodatkowe styropianowe wytłoczki, utrzymujące grzejnik w jednym miejscu i chroniące go przed ewentualnymi uderzeniami z zewnątrz. Całość dodatkowo jest zabezpieczona warstwą folii transportowej, zapewniającej doskonałą ochronę na wypadek zamknięcia paczki w dostawie. Całość, została nam dostarczona w ciągu dwóch dni jedną z większych firm kurierskich.

Kolekcja grzejników Enix dostępna na http://sarmata.pl/grzejniki-elektryczne.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Firmy zainteresowane publikacjami prosimy o kontakt pod adresem kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


To warto przeczytać


fot. peshkovRSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Październik 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Serwisy specjalne: