Gry erotyczne – dlaczego warto w nie grać?

23-08-2018, 12:40

Jak mówi popularne powiedzenie – „kto ma szczęście w kartach, nie ma szczęścia w miłości”, jednak biorąc pod uwagę coraz popularniejsze gadżety łóżkowe, jakimi są rozmaite gry erotyczne, wydaje się, iż jest zupełnie odwrotnie. O planszówkach dla dorosłych i zaletach wykorzystania ich jako elementu zabawy stanowiącej wstęp do miłosnych igraszek w dalszych częściach.

mat partnera

Kostki rozkoszy

Każda gra dostarcza kupę śmiechu, ale również wyzwala emocje. W przypadku erotycznych planszówek należy zwrócić uwagę na to, że potrafią one rozgrzać uczucia i wzbudzić namiętność. To także świetna zachęta dla nieśmiałych oraz chcących odrobinę poflirtować. Na rynku gadżetów seksualnych znajduje się cała masa rozlicznych atrybutów dla obojga, w tym wiele odmian charakteryzowanych tu gier – karciane, planszowe, z kostką w roli głównej, z wyzwaniami, pozycjami Kamasutry itd. Odważni i spragnieni nowości w łóżku, zdecydowanie mają w czym wybierać. O pozytywnym wpływie gier erotycznych na jakość stosunku wypowiedziało się wielu psychologów-seksuologów.

Kiedy zalecane?

Po z pozoru błahą, ale w praktyce naprawdę mogącą podnieść temperaturę w sypialni grę erotyczną warto jest sięgnąć wówczas, gdy przynajmniej jeden z partnerów jest znudzony dotychczasową grą wstępną bądź gdy owej gry wstępnej w ogóle nie ma. Jeżeli oboje odczuwają mniejszą przyjemność i brak namiętności, która rozpalałaby na tyle, że seks byłby dla pary satysfakcjonujący i urozmaicony, konieczne jest wspomożenie doznań i opisywane planszówki jak najbardziej są ku temu pomocne. Ponadto, taka gra umożliwia otwarcie się na ekscytujące i niestandardowe pozycje seksualne. Wchodząc na stronę internetową sklepu Venus, można zamówić po promocyjnych cenach między innymi miłosne gry w rzutki, gry dla par, grę Glop Erotik, kości do gier erotycznych, zabawę planszową Kochankowie czy grę z masażem w tle Spiel i szereg innych podobnych gadżetów. Dyskretnie, bo online, a przy tym z szybką dostawą i po atrakcyjnych stawkach, mamy sposobność zamówić intrygujące akcesoria pozwalające przełamać standardowe schematy łóżkowe.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy
To warto przeczytać

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: