Gra Real Boxing trafiła do 5 z 10 największych dystrybutorów w Chinach

03-02-2016, 10:34

Real Boxing dostępny będzie na 12 nowych platformach w Chinach.

Dzięki ubiegłorocznej umowie z XiaoAo (Beijing Autothink Technology), gra pojawi się m.in. w kanałach sprzedaży takich dystrybutorów jak 360 Mobile Assistant (Qihoo 360), Baidu Mobile Assistant czy Xiaomi. Łącznie posiadają oni ponad 65% udziału w rynku mobilnych gier na urządzenia z systemem Android w Chinach.

– Obecność naszego produktu w sklepach 5 z 10 największych (według TalkingData) dostawców oferujących gry na Androida w Chinach to dla nas duża szansa – komentuje Michał Michalczenia, Business Development Manager w Vivid Games. – Współpraca z XiaoAo otwiera przed nami rynek chiński na dystrybucję naszych kolejnych tytułów oraz gier, które planujemy wydać w ramach działalności wydawniczej Vivid Games Publishing – dodaje.

Warto podkreślić, że tylko Qihoo 360 i Xiaomi kontrolują 1/3 rynku mobilnego w Chinach, przy czym ten ostatni – nazywany „chińskim Applem” – niedawno wszedł na rynek europejski. Pierwszym krajem, w którym buduje oficjalną sieć dystrybucji jest Polska.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku Vivid Games podpisał z XiaoAo umowę na wydanie Real Boxing na terenie Chin, Tajwanu, Hongkongu i Makao. Zarządzana przez XiaoAo platforma XiaoAo Store dystrybuuje aplikacje Androidowe w ponad 200 alternatywnych kanałach sprzedaży. W najbliższych miesiącach należy spodziewać się premiery Real Boxing w kolejnych sklepach.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Firmy zainteresowane publikacjami prosimy o kontakt pod adresem kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag Real Boxingtag gry mobilnetag Chinytag Android
To warto przeczytać

fot. T-Mobile

fot. OracleRSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: