Google testuje nowy wygląd serwisu YouTube

14-11-2011, 13:34

Głębsza integracja z Google+ oraz dokładniejszy podgląd nowych materiałów - to główne nowości, jakie czekają na użytkowników popularnego serwisu YouTube.

Jak poinformował serwis FaceBlog, wyszukiwarkowy gigant testuje zestaw nowości dla użytkowników YouTube'a. Jak zwykle w przypadku Google'a, obecnie dostęp do zmian ma wyłącznie garstka internautów.

Czytaj także: Life In A Day można już obejrzeć w serwisie YouTube

Jedną z najistotniejszych nowości ma być lepsza integracja YouTube'a z serwisem Google+. Warto przypomnieć, że społecznościowa usługa wzbogaciła się niedawno w proste narzędzie do tworzenia playlist z materiałów wideo. Wkrótce YouTube wyświetlać ma również treści, jakie upubliczniliśmy w Google+, a polecane filmiki pochodziły będą w większym stopniu od naszych znajomych.

Również strona główna usługi ma zostać po raz kolejny przebudowana. Jak informują internauci, kliknięcie na logo witryny w lewym górnym rogu strony nie będzie już przenosiło na YouTube.com, a na adres YouTube.com/guide, gdzie dostępny będzie przegląd najważniejszych materiałów.

Nowy podgląd kanałów w serwisie YouTube
fot. - Nowy podgląd kanałów w serwisie YouTube
Nowości czekają również na właścicieli kanałów. Poza drobnymi zmianami w kolorystyce, internauci będą mogli łatwiej odnajdywać tam interesujące ich materiały dzięki większym miniaturom materiałów wideo. Już wkrótce w serwisie YouTube znajdziemy również więcej wysokiej jakości materiałów, tworzonych m.in. przez znane gwiazdy, jak Ashton Kutcher czy Madonna, a także studio filmowe Disney.

Czytaj także: Disney stworzy materiały dla serwisu YouTube


  
znajdź w serwisie

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2019»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031