GoBloo - fotowoltaika dla firm z gwarancją najniższej ceny!

04-04-2019, 09:49

GoBloo, spółka z ofertą kompleksowej usługi w zakresie rozwiązań fotowoltaicznych dla biznesu, wchodzi z impetem na rynek fotowoltaiki w Polsce i zapewnia gwarancję najniższej ceny dla firm.

miasto

Fotowoltaika od lat wydawała się przedsiębiorcom nieopłacalna. Wszystko ze względu na wysokie ceny instalacji, trudności w wykorzystaniu nadprodukcji energii (wprowadzona w 2016 roku ustawa o OZE  promowała wyłącznie przydomowe elektrownie fotowoltaiczne przeznaczone dla gospodarstw jednorodzinnych) i finansowaniu samych inwestycji. Od 2019 roku możemy jednak mówić o przełomie. Ze względu na rosnące ceny energii, firmy otworzyły się na OZE, a korzystne oferty finansowania spowodowały duży wzrost zainteresowania każdej grupy przedsiębiorców - od najmniejszych rodzinnych  firm czy sklepów, po wielkie zakłady produkcyjne.

Dlatego Columbus Energy jako lider rynku instalacji fotowoltaicznych powołał nową jednostkę w swojej grupie kapitałowej o nazwie GoBloo, która dostarcza rozwiązania w obszarze fotowoltaiki dla firm z gwarancją najniższej ceny.

Co zyskają przedsiębiorcy decydując się na ofertę GoBloo? Przede wszystkim gwarancję najniższej ceny na rynku oraz kompleksową obsługę obejmującą: przygotowanie projektu technicznego instalacji fotowoltaicznej, wysokowydajne panele polikrystaliczne o mocy minimalnej 275 Wp, zestaw zabezpieczeń AC/DC, montaż przez certyfikowaną ekipę oraz monitoring produkcji online.

Producenci paneli gwarantują sprawność urządzeń przez 25 lat. Pewne są również oszczędności generowane dzięki własnej elektrowni fotowoltaicznej sięgające 60% na 1 MWh oraz szybki zwrot z inwestycji na poziomie 12% w skali roku. GoBloo zapewnia najwyższej jakości komponenty instalacji oraz najwydajniejsze na rynku panele fotowoltaiczne, których uzysk po 25 latach nie spadnie poniżej 80%.

GoBloo oferuje klientowi biznesowemu możliwość rozszerzenia usługi, czyli gwarancję montażu do 21 dni oraz rozszerzoną gwarancję na wszystkie elementy instalacji i rękojmię do 10 lat.

Niezależnie od wielkości firmy czy branży, w której działa przedsiębiorca, instalacja fotowoltaiczna to inwestycja zmniejszająca wydatki na energię i generująca korzyści dla biznesu. Dzięki niej właściciele firm mogą korzystać  z energii ze słońca przez długie lata, zyskać większą niezależność od dostawców i podwyżek cen prądu oraz promować swoją markę jako ekologiczną.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmytag fotowoltaika
To warto przeczytać

fot. spiber.de
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Październik 2019»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Serwisy specjalne: