Gmail: Inteligentne etykiety pomogą zapanować nad pocztą

10-03-2011, 14:06

Wyszukiwarkowy gigant po raz kolejny postanowił ułatwić życie osobom, które każdego dnia dostają dziesiątki e-maili.

Jak wspominaliśmy niedawno, choć teoretycznie da się odkryć tożsamość autora "anonimowego maila", dla wielu użytkowników znacznie większym problemem są dziesiątki wiadomości każdego dnia wysyłane przez różnego rodzaju witryny.

>>Czytaj także: Google inwestuje w witrynę... ułatwiającą pozycjonowanie

Sonda
Korzystasz z Gmaila?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Maile grupowe, informacje dotyczące rejestracji czy nowych funkcji, jakie pojawiają się w witrynach, każdego dnia bombardują skrzynki setek milionów użytkowników, co często skutecznie zniechęca do regularnego odwiedzania usług takich, jak Gmail. Google cały czas stara się zminimalizować ten problem, tym razem udostępniając inteligentne etykiety.

Nowa funkcja dostępna jest dla wszystkich użytkowników, jednak by z niej skorzystać należy aktywować ją w zakładce "Laboratorium". Po jej włączeniu w naszej skrzynce pojawią się trzy dodatkowe etykiety: Fora, Poczta zbiorowa i Powiadomienia. Jak zaznacza Google, nowości bez problemu współgrają z ustawionymi wcześniej filtrami i etykietami, choć w wielu przypadkach mogą się dublować.

Inteligentne etykiety w Gmailu
fot. - Inteligentne etykiety w Gmailu
Gigant z Mountain View już od dawna próbuje ułatwić organizację rosnącej liczby wiadomości. Wcześniej w tym celu udostępniono między innymi Priority Inbox, które automatycznie segreguje otrzymywane e-maile, biorąc pod uwagę ich istotność.

>>Czytaj także: Android najpopularniejszy na samrtfonach w USA


Źródło: Gmail Blog
Tematy pokrewne:  

tag Priority Inboxtag pocztatag Googletag GMailtag filtrytag etykietytag e-mail
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Lipiec 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031