Freshmail w e-Izbie

09-02-2015, 11:35

Stworzenie efektywnego newslettera jest sztuką. Sztuką tą trudni się jedna z nowych firm członkowskich Izby Gospodarki Elektronicznej – Freshmail.

e-Izba realizuje od dwóch lat kilkanaście projektów zarówno w ramach działań B2B jak i prokonsumenckich. Prężnie działa i jest rozwijana Szkoła e-Commerce Polska, w ramach której przeszkolono wiele e-sklepów w zakresie rozszerzenia sprzedaży o kanał online, marketingu internetowego czy aktualnych zmian prawnych.

Przy wsparciu i zaangażowaniu członków e-Izby prowadzona jest kampania społeczno- edukacyjna „Kupuję w internecie”, której misją jest pokazanie konsumentom, że zakupy w Internecie są łatwe, szybkie i wygodne. Akcja rokrocznie została objęta honorowym patronatem Ministerstwa Gospodarki oraz Administracji i Cyfryzacji.

- Ecommerce w Polsce rozwija się niezwykle dynamicznie, a email marketing jest doskonałym narzędziem do tego aby pomóc mu się rozkręcać. FreshMail natomiast ogromną wagę przykłada do edukacji rynku, chcąc propagować wśród email marketerów dobre praktyki i uczyć ich jak maksymalnie wykorzystywać funkcjonalności systemu do email marketingu aby efekty były zadowalające. Myślę więc, że przyłączenie się FreshMaila do Izby Gospodarki Elektronicznej to bardzo dobra integracja, po której oczekiwać możemy tylko pozytywnych efektów – wyjaśnia Paweł Sala, Freshmail

- Największym sukcesem e-Izby jest ogromne zaangażowanie członków w realizowane projekty. Mam nadzieję, że doświadczenie FreshMaila w zakresie marketingu internetowego będzie dodatkowym filarem wiedzy eksperckiej zgromadzonej w e-Izbie - tłumaczy Patrycja Sass- Staniszewska, członek zarządu e-Izby.***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag Freshmailtag e-Izba
To warto przeczytać


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Sierpień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Serwisy specjalne: