Firmlet oferuje system ERP 2.0 dla MSP

03-09-2010, 21:43

Niedawno uruchomiony system Firmlet, który oferuje aplikacje do usprawnienia pracy małych firm, powiększył się o dwie nowe aplikacje: CMS i E-Commerce. Aktualnie Firmlet zawiera już cztery aplikacje, a w najbliższym czasie uruchomione zostaną kolejne dwie: CRM i system do fakturowania.

Pierwsza grupa aplikacji ma za zadanie ułatwiać wewnętrzną pracę firmy. „System Zarządzania Projektami” usprawnia planowanie czasu pracy w przedsiębiorstwie, „Helpdesk” służy do zbierania uwag i zgłoszeń, a „CRM” wraz z „Systemem Fakturowania” pozwalają zarządzać relacjami z klientami i płatnościami.

>> Czytaj też: Usługa internetowa ma zastąpić Project Managera

Sonda
Czy w twojej firmie przydatny będzie system do fakturowania?
  • Tak
  • Nie
  • Już jest taki system
wyniki  komentarze

Druga grupa aplikacji odpowiedzialna jest za prezentację firmy i jej produktów na zewnątrz. „CMS” pozwala w prosty sposób stworzyć atrakcyjną i nowoczesną stronę firmową, a „E-commerce” zaprezentuje i ułatwi sprzedaż produktów i usług.

Działanie Firmlet - schemat
fot. - Działanie Firmlet - schemat
Informacje z własnej strony można automatycznie publikować np. na Facebooku, co pozwala zwiększyć zainteresowanie stroną i ofertą firmy, a to przekłada się na zwiększenie sprzedaży i otwarcie się na social media.

Wszystkie produkty są zintegrowane ze sobą i dostępne przez jeden pulpit. Gdy ktoś wypełni formularz kontaktowy na stronie firmowej, automatycznie pojawi się nowe zadanie w CRM. Można korzystać ze wszystkich aplikacji lub wybrać dowolne z nich, a pozostałe aktywować kiedy indziej.

>> Czytaj też: Komputronik Biznes oferuje usługę komunikacji dla firm

Pulpit w aplikacji Firmlet
fot. - Pulpit w aplikacji Firmlet
System został stworzony głównie z myślą o małych i średnich firmach, jednak poszczególne aplikacje wchodzące w skład pakietu mogą być wykorzystywane również przez osoby prywatne, organizacje pożytku publicznego lub administrację państwową.

W przyszłym roku planowane jest uruchomienie wersji skierowanej na rynki Europy Zachodniej. System dostępny jest pod adresem: www.firmlet.pl


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
Komentarze
comments powered by Disqus
To warto przeczytać

fot. Pixabayfot. Coindeskfot. Allegro
fot. Shazamfot. Pixabay


  
znajdź w serwisie

RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Grudzień 2017»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Jak czytać DI?
Newsletter

Podaj teraz tylko e-mail!RSS
Copyright © 1998-2017 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.