Firma szkoleniowa - co znajdziesz w jej ofercie?

22-02-2021, 10:15

Skuteczna sprzedaż w danym przedsiębiorstwie to klucz do wyższych przychodów całej firmy, a także zadowolenia samych pracowników. Przecież to oni mają realny wpływ na biznes, a jeśli są zadowoleni i skuteczni, to nic nie może Was powstrzymać od podbijania nowych rynków, nie tylko w kraju, ale i na całym świecie! Dlatego już teraz sprawdź, co zrobić, aby zwiększyć sprzedaż! Firma szkoleniowa sprawi, że będzie to możliwe!

1. Firma szkoleniowa - kurs skutecznej sprzedaży

2. Zarządzanie zespołem kluczem do sukcesu

3. Podnieś standardy w swoim punkcie gastronomicznym

4. Doradztwo na najwyższym poziomie

Firma doradcza, która dodatkowo szkoli pracowników firm z różnych branż na temat tego, jak skuteczniej sprzedawać to doskonała inwestycja w przyszłość biznesu. Już teraz postaw na taką możliwość i nie przegap okazji. Firma szkoleniowa czeka na Ciebie ze swoją konkretną ofertą, którą dziś poznasz. Jaka to firma? Enterprise Advisors - mogłeś już o niej słyszeć!

Firma szkoleniowo doradcza

Firma szkoleniowa - kurs skutecznej sprzedaży

Co zyskasz, wybierając kursy sprzedażowe w firmie EA? Przede wszystkim Twój zespół pracowników zacznie budować atrakcyjniejsze oferty, zwiększą się ich umiejętności badania potrzeb wszystkich klientów, a przy tym poznają sposoby na analizę rynków i danych sprzedażowych. To oczywiście dopiero początek, poznają także sposób na kontrolowanie rozmów handlowych, czy dowiedzą się, jakie zasady komunikacji z klientem muszą być wyznaczone jeszcze przed rozmową. 

Na jakie kursy sprzedażowe dla swoich pracowników możesz postawić? Firma szkoleniowo-doradcza oferuje szkolenia z zaawansowanej techniki sprzedaży, ale również szkolenia mające na celu zwiększyć umiejętności pracowników w negocjacjach handlowych. To jednak nie koniec, co powiesz na coaching handlowy, czy telefoniczną obsługę klienta? W dzisiejszych czasach niezwykle ważne jest także zarządzanie współpracą z kluczowymi dla Twojego przedsiębiorstwa klientami. W myśl zasady 80/20 80% przychodów generuje 20% największych klientów,  tego trzeba się trzymać!

Zarządzanie zespołem kluczem do sukcesu

Firma szkoleniowa EA w swojej ofercie ma także szkolenia związane z zarządzaniem zespołem, co dla osób na kierowniczych stanowiskach może być niezastąpionym zastrzykiem wiedzy i umiejętności. Na jakie kursy Twoi pracownicy mogą się przygotować? Między innymi komunikację w biznesie, czy skuteczną interpersonalną komunikację. Istnieją także kursy zwiększające zaangażowanie i efektywność zespołu za pomocą specjalnych technik, które kierownik na szkoleniu pozna. Nie można zapomnieć o treningu efektywności osobistej, tajniki tej techniki również zostaną przedstawione Twojemu pracownikowi na szkoleniu!

Podnieś standardy w swoim punkcie gastronomicznym

Firma doradcza jest także w stanie zapewnić pełne szkolenie w branży Horeca. Pomogą Ci w podniesieniu standardów obsługi w restauracji, czy hotelu, ale również zdobyć klientów z wyższych sfer, którzy będą w stanie zapłacić za usługę więcej. Ponadto wykwalifikowane osoby z firmy szkoleniowej dopasują ofertę do Twoich potrzeb, nauczą savoir vivre wszystkich z zespołu pracowników, czy zwiększą wartość każdorazowego rachunku, o czym przekonasz się już w praktyce.

Doradztwo na najwyższym poziomie

Zlecając szkolenia firmie szkoleniowej, której nazwę już znasz, masz pewność, że będzie to inwestycja w przyszłość Twojego biznesu. Poprawisz jakość kontaktów z klientem, zwiększysz sprzedaż, jakość Twoich usług także się zwiększy. O wszystkim przekonasz się po kursie, w czasie wdrażania wszystkich metod w życie.


Źródło: Publikacja partnera. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***

Chcesz opublikować informację prasową lub artykuł swojej firmy w DI?
Masz dwie opcje do wyboru:

  1. Wyślij materiał pod adres: ip@di24pl. Redakcja codziennie wybiera kilka najciekawszych z nadesłanych artykułów i publikuje je po wstępnym przeredagowaniu.

  2. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twój artykuł zostanie opublikowany w DI bez ingerencji redakcji w treść, wyślij materiał pod adres: kf@di24.pl. W ciągu 24h prześlemy Ci warunki takiej publikacji.


Tematy pokrewne:  

tag nolstag ksltag firma szkoleniowa
To warto przeczytać


fot. inFakt
fot. ESET


fot. Sirichai
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Kwiecień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Serwisy specjalne: