Finedia - demokratyzacja finansów, mottem londyńskiej spółki

21-08-2018, 10:37

Szybki rozwój technologii sprawia, że dostęp do rynków finansowych nigdy w historii, nie był tak prosty. Dzięki takim firmom jak Finedia, opinie o rynkach finansowych również się zmieniają, a dostęp do nich jest na wyciągnięcie ręki.

Jednak nadal najważniejszym elementem determinującym odniesienie sukcesu jest posiadanie odpowiedniej, praktycznej wiedzy, która przekłada się na osiąganie systematycznych zysków w długim terminie. Znakomite opinie o Finedii, pozwoliły na otwarcie pierwszego oddziału firmy w Polsce. Spółka podjęła współpracę z szeregiem specjalistów, praktyków rynkowych, często z wieloletnim doświadczeniem, zdobytym w renomowanych instytucjach finansowych. Celem firmy Finedia jest wyposażenie każdego uczestnika szkoleń w narzędzia, dzięki którym, niezależnie od warunków i okoliczności rynkowych, będzie mógł sprawnie podejmować trafne decyzje. Jest to bardzo ważny element, który niestety zbyt często jest pomijany.
 

 

opinie o Finedia


Finedia - Historia powstania

W pierwszych latach funkcjonowania na londyńskim rynku, Finedia prowadzona była pod nazwą Crowford&Smith. Założycielami spółki (2015r.) była grupa doświadczonych programistów oraz traderów, której celem było tworzenie wyspecjalizowanych projektów dla największych instytucji światowego rynku finansów. Do grona zadowolonych klientów systematycznie dołączały firmy prop-tradingowe oraz różnego rodzaju Start Up’y, zamierzające rozwijać się w branży Fin-Tech. Rozwój spółki w dość krótkim czasie przerósł oczekiwania założycieli. Momentem przełomowym był rok 2016, w którym Brytyjczycy zdecydowali się na Brexit. W branży finansowej pojawiło się wiele spekulacji na temat wyjścia wielu banków inwestycyjnych z centrum finansowego Europy, dlatego też założyciele zdecydowali się na sprzedaż swoich udziałów. W 2017 roku doszło do dużej reorganizacji firmy. W celu zdywersyfikowania swojej działalności, nowi właściciele zdecydowali się na poszerzenie działalności na inne kraje UE. W pierwszej kolejności zarząd postawił na Polskę, ze względu na coraz większe zainteresowanie rynkiem kapitałowym wśród polskiej narodowości.

Działalność firmy Finedia jest wspierana poprzez najnowszą technologię, jaką jest blockchain. Każdy uczestnik szkoleń, organizowanych przez firmę, bez względu na poziom doświadczenia, będzie mógł zdobywać rzetelną i praktyczną wiedzę dot. rynku finansowego, dzięki której z łatwością rozpocznie swoją przygodę na wszystkich rynkach finansowych świata. Dzięki tak ugruntowanej wiedzy, przyszły inwestor, na podstawie sprawdzonych strategii zaczerpniętych rodem z największych Banków Inwestycyjnych oraz Funduszy Hedgingowych, będzie miał szansę na dołączenie do elitarnego grona Traderów i Inwestorów giełdowych.


opinie o Finedia

Finedia, firmą z misją

Misją spółki Finedia jest propagowanie wiedzy dotyczącej rynków finansowych na podstawie najskuteczniejszych metod zaczerpniętych ze światowych instytucji finansowych. Poszerzanie wiedzy dotyczącej edukacji finansowej oraz technologii blockchain w świadomym, nowoczesnym społeczeństwie jest tym, co firma uważa za swój priorytet. Finedia prócz założeń ukierunkowanych na osiąganie rentowności, planuje również rozwijanie działalności non-profit, zmierzającej do poszerzania wiedzy finansowej wśród społeczeństw.


opinie o Finedia

Finedia - opinie oraz wizja rozwoju

Finedia pragnie budować swą międzynarodową opinie na nowatorskim podejściu do finansów, dlatego też rozszerzanie działalności Finedia na pozostałe kraje UE jest naturalnym procesem wpisanym w wizję spółki.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl
Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy
To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Marzec 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Serwisy specjalne: