Filmy reklamowe dla firm – jak dotrzeć do szerokiego grona odbiorców?

01-08-2017, 08:51

Chcesz wypromować usługi swojej firmy i zwiększyć zyski? Zastanawiasz się, czy nie warto zainwestować w reklamę wideo. Film promocyjny lub spot reklamowy to strzał w dziesiątkę – sprawdź, dlaczego!

Video skutecznie sprzedaje produkty i usługi

Treści video docierają do coraz większych grup odbiorców – ok. 78% użytkowników co najmniej raz w tygodniu ogląda filmy w internecie, a 55% deklaruje, że robi to codziennie. Ten potencjał warto wykorzystać do promowania wśród konsumentów usług lub produktów swojej firmy – viralowe treści docierają do milionów odbiorców i mogą przyczynić się nie tylko do zwiększenia rozpoznawalności marki, ale także zysków sprzedażowych. Poszerz zasięgi firmy dzięki skutecznej treści video!

 

Kreuj potrzeby konsumentów

Nawet najbardziej perswazyjny tekst reklamowy nie przekona Twoich klientów tak, jak profesjonalnie przygotowany materiał video. TERISTON FILMS pomoże Ci stworzyć klip, który wpłynie na emocje odbiorców i pozwoli Ci przekonać ich do zakupu! Specjalistyczny sprzęt wykorzystywany przez najlepszych w branży (m.in. kamery, lustrzanki, stabilizatory, drony, slidery) to gwarancja sukcesu!

 

Wykorzystaj potencjał mediów społecznościowych

Pod koniec 2016 roku z Facebooka korzystały w Polsce ponad 22 miliony osób, a grono użytkowników portalu nieustannie rośnie. Duże zasięgi gwarantuje też YouTube, Instagram czy Snapchat – warto o tym pamiętać, decydując się na stworzenie filmu promocyjnego lub spotu reklamowego marki. Media społecznościowe to idealny sposób na zwiększenie rozpoznawalności produktów lub usług firmy!

Wyróżnij się na rynku

Kreatywny materiał filmowy to coś, co pozwoli Cie zdeklasować konkurencję i jednocześnie pokazać klientom, że Twoja marka jest liderem swojej branży. Bądź pierwszy – postaw na viralową treść, która w mgnieniu oka rozprzestrzeni się po sieci – zaufaj doświadczeniu TERISTON FILMS.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy
To warto przeczytaćfot. KasperskyRSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Wrzesień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
Serwisy specjalne: