Filmweb wychodzi z fazy beta

20-09-2010, 07:40

Od 16 września Filmweb wita użytkowników nową stroną główną. Prezentuje ona treści Filmwebu, których rozmieszczenie zostało zoptymalizowane za pomocą testów użyteczności oraz narzędzi analitycznych badających zachowanie użytkowników na serwisie.

Nowe menu ma zapewnić szybszy dostęp do najważniejszych informacji z czterech największych działów portalu: Filmweb24, Bazy, FilmwebTV i Społeczności.

>>Czytaj także: Dane 700 tys. użytkowników Filmwebu wyciekły do sieci

Filmweb w nowej odsłonie
fot. - Filmweb w nowej odsłonie
Większego, w stosunku do poprzedniej wersji, znaczenia nabrała wewnętrzna aplikacja Gustomierz, która po fazie beta i napełnieniu danymi uzyskała w serwisie status nadrzędny.

Podczas badań wersji beta zyskaliśmy absolutną pewność, że użytkownicy pokochali tę aplikację – mówi Artur Gortych, twórca i prezes Filmwebu. - Dzięki Gustomierzowi znacząco zwiększyła się liczba głosów oddanych na filmy i tym samym wzrosła precyzja, z jaką Gustomierz mierzy gust filmowy.

Istotny element nowej strony głównej stanowi publicystyka i multimedia z dynamicznie rozwijającego się działu FilmwebTV.

>>Czytaj także: Filmweb: Skradziona baza użytkowników pochodzi z 2008 roku

- Zasoby Filmwebu wciąż się powiększają, a użytkowników przybywa. Wymaga to od nas dostosowywania układu i ekspozycji treści do ich potrzeb. Po uruchomieniu nowego Filmwebu analizowaliśmy reakcje użytkowników, czego efektem jest nowa strona główna. Wprowadziliśmy czarną kolorystykę, by podkreślić kinowy profil portalu – wyjaśnia Krzysztof Michałowski, Dyrektor Zarządzający Filmweb.pl. - Przez ostatnie miesiące intensywnie pracowaliśmy nad udoskonaleniem wersji beta. Teraz wychodzimy z fazy beta i koncentrujemy się na wprowadzaniu nowych użyteczności.

Serwis jest dostępny pod adresem filmweb.pl.


Następny artykuł » zamknij

Prawa Sukcesu. Tom XI i XII

Źródło: materiał nadesłany do redakcji
Tematy pokrewne:  

tag Gustomierztag filmytag filmweb.pltag Filmweb
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Lipiec 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031