FastWhiteCat - doświadczony deweloper sklepów Magento

28-11-2018, 11:02

FastWhiteCat to jedna z popularniejszych agencji internetowych zajmujących się wrażaniem sklepów internetowych w oparciu o Magento. To rozwiązanie - pomimo ogromnej ilości zalet - wciąż jednak budzi wątpliwości niektórych klientów. Na co więc zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego systemu dla ecommerce?

mat partnera

  1. Własny sklep na Magento
  2. Jak prowadzić sklep internetowy?
  3. Współpraca z agencją FastWhiteCat

Rozpoczęcie sprzedaży w internecie to obecnie jedna z najlepszych dróg rozwoju dla biznesu, niezależnie od branży w której się na co dzień działa. Jednocześnie jeżeli komuś zależy na sukcesie, musi postawić na sprawdzone rozwiązania. W przeciwnym razie efekt końcowy może nie być zgodny z oczekiwaniami i to zarówno jeżeli chodzi o wygląd oraz funkcjonowanie całego sklepu jak i zainteresowanie nim wśród klientów.

Własny sklep na Magento

Często popełnianym błędem jest założenie, że skoro samo Magento jest udostępniane bezpłatnie do komercyjnych zastosowań, to postawienie takiego sklepu nie wymaga żadnych kosztów. Jest to oczywiście nieprawdą, bo chociaż to oprogramowanie sklepu internetowego rzeczywiście jest darmowe, to jednak sama instalacja na serwerze nie oznacza postawienia sklepu. Trzeba bowiem zadbać o jego wygląd, zainstalować lub stworzyć dodatkowe moduły (w zależności od funkcjonalności, które ma posiadać nowy sklep), opracować szatę graficzną, zoptymalizować sklep pod wyszukiwarki internetowe i wykonać wiele innych zadań.

Jak prowadzić sklep internetowy?

Posiadając natomiast skończony sklep internetowy nie można zapominać o wielu różnych aspektach prowadzenia takiej działalności. Należy przede wszystkim zadbać o przygotowanie i stałe aktualizowanie regulaminów, polityki prywatności oraz innych niezbędnych dokumentów, zapewnić profesjonalną obsługę klienta, pomyśleć o sprawnym realizowaniu zamówień oraz stale pozycjonować sklep internetowy, gdyż w przeciwnym razie nie można liczyć na to, że ktokolwiek na niego trafi.

Współpraca z agencją FastWhiteCat

Jak widać tematów, które należy przemyśleć przed otworzeniem sklepu jest wiele. Na szczęście klienci nie muszą się tym zajmować samodzielnie, bo doświadczona firma https://fastwhitecat.com zawsze dokłada wszelkich starań, aby współpracujący z nią klienci byli zadowoleni ze swoich sklepów internetowych. Powierzając jej stworzenie sklepu zyskuje się gwarancję, że będzie on wykonany według najnowszych standardów, zostanie odpowiednio przygotowany pod działania związane z pozycjonowaniem, a do tego strona będzie bezproblemowo działała na każdym urządzeniu.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


To warto przeczytaćRSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Kwiecień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
Serwisy specjalne: