Faktury online – gdzie można wystawić je całkowicie za darmo?

24-05-2018, 10:02

Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na wystawianie faktur przez Internet. Zadaniu temu służą specjalne programy do fakturowania, które pozwalają w szybki i sprawny sposób wystawić dokument oraz przesłać go do klienta celem opłacenia. Programy do faktur online, do których zalicza się afaktury.pl, są proste i intuicyjne w obsłudze, a do tego często pozwalają nam na wystawianie faktur bez żadnych opłat. W jakich sytuacjach warto skorzystać z darmowej możliwości wystawienia faktury, a kiedy bardziej opłaca się jednak utworzyć płatne konto?

mat partnera

Bezpłatne faktury online dla mało wymagających

Program afaktury.pl pozwala na wystawienie do trzech dokumentów na dobę bez konieczności zakładania konta w serwisie i wykupowania abonamentu. Wystarczy wejść na stronę, wpisać wszystkie niezbędne dane oraz wydrukować gotowy dokument, który następnie wręczymy lub prześlemy klientowi. Wystawienie faktury nic nas nie kosztuje, a cały proces jej przygotowania przebiega szybko i sprawnie.

Decydując się na wystawienie bezpłatnej faktury na afaktury.pl musimy się jednak liczyć z pewnymi ograniczeniami. Po pierwsze, obowiązuje nas limit maksymalnie trzech faktur na dobę. Rozwiązanie to jest więc dobre jedynie dla tych przedsiębiorców, którzy mają niewielu klientów i nie mają konieczności codziennego generowania wielu faktur.

Po drugie, za każdym razem, kiedy wstawiamy dokument, musimy od początku wpisywać wszystkie dane, gdyż program nie zachowuje ich w swojej pamięci. I wreszcie, wystawiając faktury bez zakładania konta na afaktury.pl nie mamy dostępu do wielu przydatnych w każdym przedsiębiorstwie opcji.

Bezpłatny okres próbny na afaktury.pl – przetestuj i zdecyduj!

Warto jednak wiedzieć, że jeśli potrzebujemy bardziej zaawansowanego dostępu do wystawiania faktur elektronicznych, wystarczy założyć konto na afaktury.pl oraz przez 30 dni zupełnie bezpłatnie korzystać z jego funkcjonalności. Po upływie tego czasu, jeśli nie zdecydujemy się na wybór płatnego planu, program automatycznie przejdzie na funkcjonalność dostępną bezpłatnie. Jest to więc doskonała propozycja dla tych osób, które chciałyby przetestować pełną funkcjonalność serwisu bez ponoszenia żadnych kosztów i świadomie zdecydować, czy chcą z niego korzystać, czy też może potrzebują czegoś zupełnie innego.

Warto to zrobić, gdyż program do faktur online afaktury.pl w pełnej wersji oferuje wiele przydatnych w każdej firmie funkcji. Należy do nich m. in. dostęp do bazy gotowych szablonów faktur, możliwość dodawania do faktury logo firmy, możliwość wystawiania faktur w innych językach, funkcja generowania JPK oraz wiele innych praktycznych dodatków, które czynią z afaktury.pl jeden z najbardziej rozbudowanych oraz funkcjonalnych programów do faktur online dostępnych na polskim rynku.

Jest to także idealny wybór dla firm, które chcą mieć pod pełną kontrolą proces wystawiania faktur, kontrolować uregulowane i zalegające płatności oraz do minimum skrócić czas związany w obsługą księgowości w swojej firmie. Dzięki bezpłatnemu 30-dniowemu okresowi próbnemu możemy bowiem bezpłatnie sprawdzić pełną funkcjonalność programu afaktury.pl i dzięki temu dowiedzieć się czy warto zdecydować się na wykupienie do niego pełnego dostępu.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***

Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmytag faktury online
To warto przeczytaćRSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Styczeń 2019»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Serwisy specjalne:
Jak czytać DI?
Newsletter

Podaj teraz tylko e-mail!RSS
Copyright © 1998-2019 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.