Facebook wkrótce z nowymi przyciskami

20-09-2011, 11:40

Już niedługo użytkownicy mogą dostać do dyspozycji przyciski "Przeczytane", "Wysłuchane" oraz "Obejrzane".

Według wielu źródeł społecznościowy gigant już na konferencji F8 zaprezentuje kolejną porcję nowości, które będą mogli wykorzystywać wydawcy stron internetowych. Niektórzy sądzą, że może to być rewolucja na miarę wprowadzenia przycisku "Lubię to".

Czytaj także: Coraz mniej publicznych wiadomości w Google+

Sonda
Dodatkowe przyciski pomogą Facebookowi w ekspansji?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Na początku tygodnia New York Times podał, że Facebook chce lepiej dopasowywać się do treści konsumowanych przez użytkowników. Przyciski umożliwiające polubienie dowolnej treści, choć już teraz są niezwykle popularne, nie wyczerpują możliwości związanych z polecaniem niektórych typów informacji.

Serwis TechCrunch dowiedział się, że obok "Lubię to" użytkownicy otrzymają wkrótce dostęp także do przycisków "Przeczytane", "Wysłuchane" oraz "Obejrzane". Społecznościowy gigant chce się także dopasować do elektronicznych sklepów, zatem bardzo możliwe, że będziemy świadkami wprowadzenia przycisku "Chcę to" umożliwiającego wygodne przygotowanie listy prezentów, które chcielibyśmy dostać.

Na razie nie wiadomo, jak nowe narzędzia wpłynęłyby na fakt obecności samego przycisku "Lubię to". Warto jednak odnotować, że w ostatnich tygodniach zespół Facebooka jest niezwykle aktywny i wprowadził m.in. możliwość śledzenia kont podobnie jak w Google+ czy nowe listy znajomych, przypominające Kręgi.

Czytaj także: Facebook opóźnia debiut giełdowy


Źródło: TechCrunch
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Lipiec 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031