Facebook Home rozczarował - prawie połowa użytkowników daje mu najniższą ocenę

14-04-2013, 20:48

Jeśli nie byliście pewni co do tego, czy polubicie narzędzie Facebook Home, pierwsze oceny internautów mogą nieco pomóc w wyrobieniu sobie opinii.

Społecznościowy gigant udostępnił do pobrania swoją nakładkę Facebook Home, która ma zastąpić m.in. domyślny ekran odblokowywania Androida oraz okno wyboru aplikacji. Użytkownicy są jednak w dużej części zawiedzeni nowościami. 

Facebook Home

Facebook Home po prostu niewygodny

Sonda
Przetestujesz Facebook Home?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Warto zauważyć, że na razie nowości dostępne są tylko dla mieszkańców ze Stanów Zjednoczonych, a narzędzie trafia w pierwszej kolejności do ograniczonej liczby modeli urządzeń. Mimo tego w komentarzach internauci skarżą się na przykład na to, że Facebook Home oferuje obecnie bardzo niewiele funkcji konfiguracyjnych i jest znacznie mniej wygodny niż rozwiązania domyślnie zastosowane w Androidzie.

W rozmowie z The Next Web przedstawiciele firmy Google potwierdzili oficjalnie, że użytkownicy mogą dokonywać ocen aplikacji w Google Play dopiero po przetestowaniu programu. Nie ma więc mowy o zbiorowym obniżaniu oceny aplikacji wyłącznie na podstawie opinii innych użytkowników - Facebook Home na razie po prostu nie spełnia oczekiwań.

W niedzielę późnym wieczorem Facebook Home miał w Google Play 3557 ocen, z czego 1660 było 1-gwiazdkowych. Najwyżej narzędzie społecznościowego giganta (na 5 gwiazdek) oceniło 639 internautów.


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy