Europa na Ciebie czeka!

17-09-2015, 11:42

Nie trzeba zarabiać milionów, aby spędzić jeden-dwa weekendy w miesiącu w Europie - i to za każdym razem w innym mieście. Dzięki specjalistycznym firmom taka eskapada jest możliwa dla każdego przeciętnie zarabiającego człowieka. Jak to możliwe? Odpowiedzią są tanie linie lotnicze oraz współpracujące z nimi firmy.

Lataj i śpij tanio!
W kosztach podróży dużą rolę odgrywają ceny biletów lotniczych. Jednak od czasu, kiedy pojawiły się tanie loty, na wyprawy takie stać każdego. Czy to Paryż, Rzym czy Berlin, ceny za przelot są tak niewielkie, że po prostu nie sposób nie skorzystać z okazji. Jednak sam lot to nie wszystko - po dotarciu na miejsce trzeba się gdzieś zakwaterować. Linie lotnicze - jak popularny WizzAir - zapewniają tylko sam lot, ale nie mają ofert noclegowych. Warto więc skorzystać z serwisów, które łączą dwa w jednym - rezerwują tanie bilety oraz miejsca w hotelach na czas pobytu. Choć połączenie takie może wydawać się kosztowne, nie jest wcale przeznaczone tylko dla zamożnych. Hotele w Europie muszą mieć przystępne ceny, dlatego też są w zasięgu możliwości finansowych każdego turysty. I trzeba zauważyć, że nie są to jakieś podrzędne motele, ale trzy, nawet czterogwiazdkowe, które zapewniają co najmniej jeden posiłek dziennie.


samolot i człowiek
Jak podróżować?
Połączenie oferty WizzAir i hoteli to doskonałe rozwiązanie dla tych osób, które chcą udać się na krótką, trwającą od 2 do 4 dni wycieczkę. Dzięki temu mogą niewielkim kosztem odwiedzić najbardziej znane miejsca Europy, a mając zapewniony nocleg, również bawić się bez martwienia o późniejszy wypoczynek. Jeśli chodzi o sam lot, to wystarczy wpisać w wyszukiwarce frazę "WizzAir loty", aby natknąć się na wiele pozytywnych opinii dotyczących tego szwajcarskiego przewoźnika. Jak każda firma świadcząca tanie loty, także i on nie korzysta z największych lotnisk Europy, ale tych mniejszych (np. Luton w Londynie), więc aby dostać się do centrum danego miasta, należy zadbać o to samemu. Na szczęście w żadnym kraju nie brak autobusów i pociągów, za pomocą których można tam szybko trafić. A ponieważ to niewielkie koszty, niedogodność nie jest duża.

Gdzie najlepiej polecieć?
To, gdzie uda się podróżny, zależy wyłącznie od jego własnych preferencji. Osoby lubiące spędzać czas aktywnie mogą udać się do Wenecji czy Paryża, aby obejrzeć dzieła światowej sztuki, a ludzie lubiący imprezować - do Madrytu, Berlina czy Londynu. Niezależnie od wyboru miejsca docelowego, za taką wyprawę nie zapłaci się dużych pieniędzy - i to w tym wszystkim najlepsze.

 

 

Źródło: Publikacja opłacona

Komunikaty Firm

Jeśli chcesz, aby informacja Twojej firmy pojawiła się w DI pisz pod adres: kf@di24.pl.
Redakcja DI nie odpowiada za treść i poglądy zawarte w informacjach prasowych i publikacjach opłaconych.


Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmytag artykuł promocyjny
To warto przeczytać

fot. T-Mobile

fot. Oracle


  
znajdź w serwisie

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: