Etykiety - doskonała promocja marki

21-03-2018, 07:52

W dzisiejszym świecie ogromnej konkurencji ważne jest, aby wyróżnić się z tłumu podobnych produktów i zaistnieć na rynku ze swoja marką. Etykieta odgrywa ogromną rolę w marketingu bezpośrednim, ponieważ to ona przykuwa uwagę klientów jako pierwsza i decyduje o tym, czy klient finalnie zainteresuje się produktem. Istnieje wiele specjalnych, nowoczesnych rozwiązań, które pozwolą na stworzenie oryginalnej etykiety, a jednocześnie ograniczą koszty konkretnej akcji marketingowej.

Etykieta samoprzylepna z wbudowaną zdrapką do aplikacji na zewnątrz opakowania

Dodatkowa etykieta ze zdrapką to doskonałe rozwiązanie w momencie, kiedy podczas organizacji promocji produktu nie chcemy projektować nowego opakowania, czy uruchamiać osobnej linii produkcyjnej.Niespotykane dotąd narzędzia marketingowe łączące standardową etykietę lub owijkę ze zintegrowanym polem zdrapkowym. Dzięki takiemu rozwiązaniu można w prosty sposób zorganizować akcję promocyjną na produkty, które znajdują się już na stanie, bez potrzeby zmiany opakowania, czy dorzucania dodatkowego materiału.

Etykieta o dowolnym kształcie i rozmiarze, na której znajduje się pole(kupon) otoczone perforacją, aplikowana jest na opakowanie zewnętrzne. Konsument odrywa okienko i odkrywa pole zdrapkowe umożliwiające udział w promocji. Tego typu rozwiązanie może stanowić alternatywę dla akcji marketingowych, gdzie do wnętrza opakowania dodawany jest, np. kupon, zdrapka, czy token. Drukarnie oferujące etykiety z przeznaczeniem dla marketingu w swojej ofercie powinny mieć możliwość wykonania produktu o dowolnym kształcie, kolorze, z dodatkowymi uszlachetnieniami (np. zastosowanie kolorów specjalnych, lakierów błyszczących, matowych, zapachowych. Jest to gwarancja dotarcia do jak największej liczby klientów i wyróżnienienia się spośród konkrecji.

Istnieje możliwość wyboru etykiety jednowarstwowej bądź sandwich, które dedykowane są do późniejszej personalizacji w drukarkach laserowych oraz ink-jet. >>Etykiety<<

NAJWIĘKSZE ZALETY TAKIEGO ROZWIĄZANIA:

  • bez konieczności dodawania dodatkowego elementu w czasie produkcji
  • ograniczenie kosztów akcji promocyjne

 

Etykieta - owijka ze zintegrowanym mechanizmem zdrapkowy

Do standardowej etykiety-owijki dodajemy element akcji marketingowej w postaci zdrapki. Owijka dalej spełnia funkcje informacyjną, ale ma w sobie również otoczone perforacją pole umożliwiające oderwanie jej części. Pod oderwanym okienkiem znajduje się zdrapka. Rozwiązanie jest wysoce efektywne ze względu na koszty oraz proces produkcyjny, jako że dotychczasową standardową etykietę owijkę zastępujemy nową z wbudowaną zdrapką marketingową.

owijka

WAŻNE!

  • Ukrycie zdrapki na wewnętrznej stronie etykiety chroni przed niepożądanym uszkodzeniem
  • Innowacyjne rozwiązanie - etykieta zyskuje nowe, niespotykane walory marketingowe.

Podsumowując, etykieta jest bardzo istotną częścią każdej akcji promocyjnej. Ważne jest, aby wyróżniała się ona oryginalnym, wbudowanym elementem, takim jak: zdrapka, czy odrywane okienko. Zastosowanie takiego nowoczesnego rozwiązania gwarantuje, że etykieta przyciągnie uwagę klientów, którzy w rezultacie zainteresują się danym produktem. Warto postawić także na oryginalne kształty, kolory i uszlachetnienia, które podniosą wartość etykiety, a także skuteczność akcji promocyjnej.

 


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy
To warto przeczytać

fot. Chce.to

fot. ChivasRSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Październik 2019»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Serwisy specjalne: