ESET wizjonerem w Magicznym Kwadrancie Gartnera

22-02-2016, 18:24

Firma ESET została po raz pierwszy usytuowana jako „wizjoner” w najnowszym raporcie Gartnera Magic Quadrant for Endpoint Protection Platforms. ESET został umieszczony w najwyższej pozycji w kwadrancie „wizjonerów” za jego „zdolność do realizacji celów”.

Opublikowany 1 lutego 2016 r. raport Gartnera Magic Quadrant for Endpoint Protection Platforms, opracowany przez Petera Firstbrooka, Erica Ouelleta, kompleksowo analizuje rozwiązania do ochrony stacji roboczych topowych dostawców antywirusowych, a także cały rynek zabezpieczeń.

Magiczne Kwadranty dostarczają graficznego porównania dostawców technologii i usług, gdzie wzrost rynku jest wysoki i różnicowanie dostawców jest wyraźne. Magiczne Kwadranty przedstawiają rynki w środkowej fazie ich cyklu życia, stosując dwuwymiarową macierz, która ocenia dostawców na podstawie dwóch cech: „kompletność wizji” i „zdolność do realizacji celów”.

W raporcie z 1 lutego br. oceniano 18 dostawców antywirusowych na podstawie 10 kryteriów ważonych. Firmę ESET sklasyfikowano w kwadrancie „wizjonerów”, przenosząc ją z poprzedniej kategorii w kwadrancie „graczy niszowych”.

Pełny raport dostępny na stronie ESET


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Firmy zainteresowane publikacjami prosimy o kontakt pod adresem kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag raportytag Magiczne Kwadrantytag Gartnertag ESET
To warto przeczytać


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Sierpień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Serwisy specjalne: