Empikfoto ma nowoczesny konfigurator zdjęć

12-09-2016, 10:17

W maju 2016 roku wystartowała nowa wersja strony empikfoto.pl. Serwis zawiera nowoczesny konfigurator do samodzielnej obróbki odbitek oraz przygotowania projektów fotoksiążek i fotogadżetów, wdrożony przez Grupę Unity.

Nowy konfigurator pozwala użytkownikom wykonać wszystkie zadania związane z projektowaniem bezpośrednio w przeglądarce, bez potrzeby instalowania dodatkowego oprogramowania, jak to było do tej pory np. w przypadku tworzenia fotoksiążki.

– Od samego początku projekt miał poprzeczkę postawioną na najwyższym, światowym poziomie wykorzystania możliwości technologii frontendu. Zaawansowanie Angular JS i html5 pozwoliły przenieść całość procesu przygotowania, wizualizacji i akceptowania wyglądu np. fotoksiążki do przeglądarki użytkownika. Instalowanie oprogramowania nie jest już wymagane, a to duży przełom wśród polskich dostawców usług fotograficznych. Cieszymy się, że mogliśmy zrealizować tak innowacyjny projekt. – komentuje Krzysztof Murzyn, Manager Strategii Omnichannel w Unity.

Nowa wersja serwisu empikfoto.pl pozwala na importowanie zdjęć do konta użytkownika bezpośrednio z popularnych serwisów społecznościowych. Dzięki nowym funkcjom narzędzie usprawnia pracę nad obróbką fotografii oraz samodzielnym przygotowaniem projektów personalizowanych gadżetów. Nowości zostały pozytywnie odebrane przez klientów, co odzwierciedlają wyniki portalu.

– Nowe funkcjonalności przyczyniły się do znacznego polepszenia wyników strony, przede wszystkim zaobserwowaliśmy spadek współczynnika odrzuceń, czyli bounce-rate, o 8% – mówi Piotr Łagowski, Dyrektor Empik.com – Doświadczenie użytkowników stało się bardziej pozytywne, o czym świadczy fakt, że czas przebywania na stronie wydłużył się o 6,5%. Co więcej, skupienie się na polepszeniu doświadczenia użytkowników korzystających z serwisu empikfoto.pl sprawiło, że wskaźnik konwersji poszybował w górę, odnotowaliśmy aż 11-procentowy wzrost.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Firmy zainteresowane publikacjami prosimy o kontakt pod adresem kf@di24.pl

***

Chcesz opublikować informację prasową lub artykuł swojej firmy w DI?
Masz dwie opcje do wyboru:

  1. Wyślij materiał pod adres: ip@di24pl. Redakcja codziennie wybiera kilka najciekawszych z nadesłanych artykułów i publikuje je po wstępnym przeredagowaniu.

  2. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twój artykuł zostanie opublikowany w DI bez ingerencji redakcji w treść, wyślij materiał pod adres: kf@di24.pl. W ciągu 24h prześlemy Ci warunki takiej publikacji.


Tematy pokrewne:  

tag Grupa Unitytag EMPiK
To warto przeczytać


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Kwiecień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Serwisy specjalne: