Elektryczny gadżet do mycia twarzy - Philips Visa Pure

05-07-2016, 14:39

Od niedawna pojawił się kultowy produkt dla kobiet. Jest to zgrabna elektryczna szczoteczka z wibracjami do codziennej pielęgnacji skóry twarzy...

Od niedawna pojawił się kultowy produkt dla kobiet. Jest to zgrabna elektryczna szczoteczka z wibracjami do codziennej pielęgnacji skóry twarzy. Zaprojektowana została w oryginalnym kształcie sopelka lodu który łatwo dopasowuje się w dłoni i można nią manewrować po wybranych partiach twarzy takich jak czoło, policzki, nos i broda. Szczoteczka Visa Pure składa się z dwóch okrągłych nakładek z naturalnego delikatnego włosia, która pod wpływem pulsacyjnych wibracji penetruje wszystkie zakamarki na twarzy skutecznie usuwając brud i pomaga zachować równowagę skóry, nie podrażniając jej. Twarz jest wypielęgnowana oraz gładka.

Producent wyszedł naprzeciw kobietom, które mają już dość manualnego oczyszczania twarzy za pomocą żeli, pianek lub zabiegów wielogodzinnych. Urządzenie jest bardzo wyjątkowe i szybko oraz precyzyjnie poprawia kondycję skóry, zmniejsza zanieczyszczone pory już po kilku dniach stosowania. Bardzo lekko i dokładnie oczyszcza zapchane kanały z nadmiaru sebum, bakterii oraz kurzu. Jest to doskonały i innowacyjny produkt o wysokiej jakości i doskonałej skuteczności. Efekty użytkowania widoczne są już po kilku dniach, a systematyczna aplikacja z żelem ścierającym gwarantuje wyższą skuteczność.

Szczoteczka jest bezprzewodowa, ładowana za pomocą elektrycznej ładowarki, która jest bardzo funkcjonalna w użyciu. Można jej również używać podczas kąpieli pod prysznicem. Producent zapewnia, że szczoteczka jest wodoodporna, co z pewnością jest zaletą podczas kąpieli na stojąco. Produkt jest nowością na rynku i bardzo rozchwytywany przez kobiety. Z pewnością sprawdzi się dla osób z problematyczną trądzikową twarzą, która wymaga troskliwej oraz dokładnej pielęgnacji. Ponieważ codzienna czysta skóra, zadbana we właściwy sposób jest gwarancją i brakiem niedoskonałości oraz znikomą ilością brudów i bakterii. Pory są mniej widoczne, zaskórniki tracą z każdym dniem swoją moc, a twarz jest gładka, czysta i promienna. Szczoteczka Philips Visa Pure to doskonały i innowacyjny produkt dla każdej dziewczyny i kobiety.

Informacji udzielił portal znajdz-taniej.pl


Następny artykuł » zamknij

Elektroniczne gadżety do auta

Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Firmy zainteresowane publikacjami prosimy o kontakt pod adresem kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


To warto przeczytać


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: