Elektrycznie mobilny – o plusach aut przyszłości

11-06-2018, 08:50

Innowacyjne rozwiązania technologiczne sprawiły, iż na drogach całej Europy, wraz z biegiem czasu, zaczyna sukcesywnie przybywać nowoczesnych pojazdów wyposażonych w napęd elektryczny. Są one obecnie jeszcze mało rozpowszechnione, lecz wydają się być rewelacyjną alternatywą wobec tradycyjnych samochodów spalinowych, które prawdopodobnie w niedalekiej przyszłości odejdą do lamusa. Co takiego przesądza o zaletach zastosowania elektrycznych wozów?

mat partnera

Stabilność finansowa

Mimo, że auto elektryczne to swego rodzaju „wynalazek”, nawet z perspektywy dnia dzisiejszego, utrzymanie owego samochodu jest teoretycznie bardziej ekonomiczne niż klasycznego auta. Dlaczego? Wszystko za sprawą non stop lawirujących stawek cenowych za paliwo, których przeciętny Kowalski dysponujący średniej klasy pojazdem nie jest w stanie w nijaki sposób przewidzieć. Koszty energii, która wprowadza w ruch nowoczesne auta elektryczne są zaś dużo prostsze do oszacowania. Nie zapominajmy też o tym, iż spore grono osób decyduje się aktualnie na zastosowanie wysokiej jakości paneli słonecznych, a co za tym idzie zyskuje indywidualny dostęp do energii dość niedrogo. Taki zabieg pozwala na znaczące zredukowanie generalnych kosztów przemieszania się autem elektrycznym.

Bezawaryjność

Ciężko jest uwierzyć na słowo, że auta, których na co dzień nie widzimy na placu parkingowym, ani nie przetestujemy u kolegi, czy krewnego, bowiem nie są one aż tak modne, by uznać je za ogólnodostępne, rzeczywiście będą opłacalną z perspektywy czasu inwestycją. Same opinie ekspertów to zdecydowanie za mało, to zrozumiałe, dlatego dla wszystkich rozważających zakup pojazdu elektrycznego ciekawym wariantem jest wypożyczenie takiego samochodu w profesjonalnej wypożyczalni typu Transporters, która proponuje klientom indywidualnym oraz biznesowym zarówno ofertę wynajmu krótkotrwałego, jak i długotrwałego. Dzięki indywidualnym „testom” sprawdzisz, że pojazd elektryczny jest zdecydowanie mniej skomplikowany w swej budowie, a co za tym idzie jego łatwa konstrukcja napędowa gwarantuje większą bezawaryjność i bezproblemowe sterowanie.

Ekologiczność

Wreszcie zaleta dla wszystkich, nie tylko bezpośrednio dla użytkowników auta elektrycznego. Samochody zasilane energią produkują bez porównania mniej szkodliwych dla otaczającego nas środowiska spalin przenikających do powietrza, którym oddychamy. Co więcej, pojazdy te pracują dużo ciszej, nie generując uciążliwego hałasu. Korzystając z elektrycznego modelu chociażby na próbę z wyżej wspomnianej wypożyczalni samochodów Transporters, przekonasz się również, że charakteryzowane auta są dużo bezpieczniejsze niż standardowe samochody jakie użytkujemy na stałe.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***

Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy
To warto przeczytać

fot. Zalandofot. Myphone

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Styczeń 2019»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Serwisy specjalne:
Jak czytać DI?
Newsletter

Podaj teraz tylko e-mail!RSS
Copyright © 1998-2019 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.