Egzamin z grafiki i animacji zdany na 5!

PATRONAT MEDIALNY 26-04-2014, 16:22

Ponad 650 rejestracji, 400 uczestników i 6 prelegentów oznacza tylko jedno. TechCamp #16 rozłożył Kraków na piksele! My już wiemy, że stolica Małopolski kocha grafikę i animacje, teraz czas na Wrocław.

techcamp 16

Podczas TechCamp#16 odkryliśmy wszystkie sekrety grafiki i animacji 2D istotne przy produkcji gier, stanęliśmy oko w oko z retuszem high-end, prześwietliliśmy możliwości Photoshopa i poklatkowego CSS. Wszystko to w towarzystwie prawdziwych ekspertów swojego kunsztu – Błażeja Pieczonki z Pigeon Studio, Dawida Żądło z Kreski Corp. Retouching Studio, Leszka Hodorowskiego z Grupy Unity, Łukasza Okólskiego z iMad.pl, Łukasza Stasiaka z FreshMail, czy Jakuba Piechowicza ze Studia brandingowego Good at.

Dodatkowo trwające do późna technologiczne dyskusje w ramach 4 tematycznych stolików Open Space pozwoliły na poszerzenie wiedzy uczestników i zaspokojenie ich technologicznych dylematów. W osiągnięciu takiego efektu wspomogli nas partnerzy Kei.pl, FreshMail, Pracuj.pl i Grupa Unity oraz patroni medialni.

techcamp 16

W czasie wydarzenia mieliśmy również przyjemność przyznać dwie nagrody w ramach konkursu na plakat odcinka i wręczyć szczęśliwym zwycięzcom innowacyjny tablet piórkowy Intuos Pro marki Wacom od imad.pl oraz zaproszenie na kurs grafiki 3D w „Publishing School”.

Techcamp 16 nagrody

To co działo się w krakowskiej Rotundzie utwierdziło nas w przekonaniu, o tym jak mocno bije technologiczne serce Krakowa. Ale my mamy apetyt na więcej. Już w maju kolejna edycja TechCampu poświęcona grafice i animacji, tym razem we Wrocławiu. Bezpłatna rejestracja dostępna jest na: https://techcamp17.evenea.pl. Najnowsze informacje o TechCamp znajdziecie na www.techcamp.pl.


Tematy pokrewne:  

tag TechCamp
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy