Ebury uruchamia platformę dla polskich eksporterów i importerów

01-10-2015, 14:06

Brytyjska firma Ebury uruchomiła dla firm z Polski platformę, która umożliwia realizowanie przelewów w ponad 50 walutach z całego świata bez konieczności posiadania oddzielnego konta walutowego.

Przedsiębiorca może zlecić przelew międzynarodowy do wybranego przez siebie beneficjenta, śledzić proces transakcyjny oraz przesyłać środki na konta bankowe nawet do najbardziej odległych kontrahentów.

Ebury zapewnia realizację transakcji w ponad 140 walutach z całego świata, z czego 53 waluty dostępne są za pośrednictwem platformy online (sprzedaż 28 walut, zakup 53 walut). Są to zarówno te najważniejsze dla polskich firm czyli euro, brytyjski funt, korona czeska, rosyjski rubel i chiński juan, jak i te coraz popularniejsze wśród polskich eksporterów takie jak rupia indyjska, szyling kenijski, tajski bat czy meksykańskie peso. System działa na bazie unikalnej technologii opracowanej przez Ebury i - jak twierdzi firma - zapewnia bezpieczeństwo obrotu. Eksport danych następuje w formacie CSV - kompatybilnym z wszystkimi pakietami rachunkowości.

Dostęp do jednego profilu na platformie może mieć nieograniczona liczba użytkowników o różnych poziomach uprawnień wymagających pojedynczej lub podwójnej autoryzacji, co zapewnia odpowiednią weryfikację przed realizacją płatności. Platforma posiada także opcję realizacji wielokrotnych płatności oraz stosowania e-mailowych potwierdzeń dla beneficjentów, łącznie z komunikatami w formacie SWIFT. Obsługę systemu m.in. poprzez czat oraz infolinię na bieżąco wspiera zespół współpracowników Ebury.


Źródło: Informacja prasowa. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Firmy zainteresowane publikacjami prosimy o kontakt pod adresem kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


To warto przeczytać

fot. LeslieAnn

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Lipiec 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Serwisy specjalne: