eBay: cielesnej reklamy ciąg dalszy

15-01-2005, 15:42

Nie trudno było się domyślić, że po dobrze nagłośnionej przez media aukcji, na której student Andrew Fisher wynajął swoje czoło za 30 tys. w charakterze nośnika reklamowego, pojawi się następca, który zaoferuje podobne miejsce. Tym razem inne, jednak już nie na 30 dni ale na zawsze.

Nową cielesną powierzchnią reklamową stanie się przedramie 31 letniego przedsiębiorcy o imieniu Joe, właściciela 3 firm, mieszkańca Long Island w stanie New York.

Nie można kopiować cudzych pomysłów dlatego też biznesmen zdecydował się sprzedać trzy miejsca reklamowe na swoim przedramieniu. Jeżeli ktoś kupi taką reklame, zostanie ona tam już na zawsze.

Oprócz tego, reklama pojawi się na stronie internetowej wlasciciela przedramienia (LivingAdSpace.com), jednak już tylko na 6 miesięcy.

Mężczyzna zawsze interesował się reklamą w biznesie, dlatego teraz ma zamiar stworzyć nowe pojęcie reklamy w marketingu idąc w ślady A. Fishera, który sprzedał czasowo miejsce na swoim czole.

Mamy również naśladowników w Polsce. Można kupić miejsce reklamowe na ciele atrakcyjnej kobiety, ubrać ją w markowe ciuchy - ale to tylko na 10 dni.
Aukcję możesz zobaczyć na Allegro.

Następny artykuł » zamknij

Peer2Mail - krótki test

Tematy pokrewne:  

tag tatuażetag reklama na cieletag eBaytag biznestag aukcjetag Allegro
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy