E-financial przejmuje WFI.pl

28-01-2008, 14:02

Serwis Wirtualne Fundusze Inwestycyjne WFI.pl przechodzi w ręce E-financial Sp. z o.o., do której należą już wortale Inwestycje.pl oraz Waluty.com.

WFI.pl to bezpłatna platforma skierowana do osób zainteresowanych inwestowaniem w różne formy dostępnych w Polsce instrumentów finansowych - szczególnie funduszy inwestycyjnych. Serwis zawiera aktualne notowania funduszy inwestycyjnych - fundusze akcji, papierów dłużnych, inwestycji zagranicznych, rynku pieniężnego, zrównoważone, fundusze stabilnego wzrostu, zamknięte i inne.

Ponadto w serwisie WFI.pl można sprawdzić i trenować umiejętności inwestowania pieniędzy w fundusze inwestycyjne poprzez udział w wirtualnej grze. Pozwala ona przeprowadzać symulacje inwestycyjne, testować strategie, jest miejscem, gdzie można spróbować swoich sił i zmierzyć się z innymi graczami. By gracz mógł poczuć się jak na prawdziwym rynku inwestycyjnym, otrzymuje wirtualny milion złotych w grze, która toczy się według realnych zasad, jakie obowiązują inwestorów na prawdziwym rynku inwestycyjnym.

Zdaniem E-financial, przejęta witryna stanowi doskonałe uzupełnienie oferty dwóch pozostałych projektów spółki.

  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy