e-Biznes z ERP

11-02-2020, 15:07

Sprzedaż towarów w internecie każdego dnia gromadzi miliony osób. Coraz więcej i częściej kupujemy w internecie. Tradycyjne zakupu powoli zanikają, a nastaje era e-handlu. I to nie jest wyłącznie w przypadku towarów codziennego użytku. Coraz częściej przedsiębiorstwa decydują się na uruchomienie e-sklepu.

system ERP

Konkurencja na rynku jest ogromna, ilość towarów, oferowane usługi, można dostać zawrotu głowy, który produkt wybrać, na co się zdecydować. Dlatego w internecie ludzi najczęściej porównują produkty, ceny, opinie dostawców.

W przypadku firm produkcyjnych otwarcie internetowego sklepu jest nowością, która już w niedługim czasie będzie standardem. Dzisiaj firma decydująca się na e-biznes, a więc sprzedaż przez internet własnych produktów (niszowych dla przeciętnej osoby) wychodzi przed konkurencję. Jak dzisiaj się zamawia w przypadku takich firm? Telefonicznie, osobiście, nie ma możliwości internetowego bezpiecznego zakupu.

System ERP

System ERP to oprogramowanie informatyczne, które w uporządkowany sposób potrafi zarządzać procesami przedsiębiorstwa. System, dzięki modułowej budowie swoim zasięgiem obejmuje wszystkie kluczowe obszary działalności firmy. Dane w takim systemie są przekazywane w czasie rzeczywistym i wykorzystywane przez różne moduły systemu. Dzięki takiemu modelowi biznesowemu możliwa jest natychmiastowa reakcja na różnego rodzaju zmiany procesów wytwarzania.

Intergacja ERP z platformą ebiznesową

Integracja oprogramowania z e-sklepem jest nowością, ale na pewno opłacalną. Firma decydująca się na wdrożenie takich rozwiązań wyłącznie zyskuje. Zyskuje wśród konkurencji, ale przede wszystkim w oczach klienta. Takie rozwiązanie sprawia, iż realizacja jest niemal natychmiastowa, nie ma mowy o braku towaru w magazynie, bezpieczeństwo jest na najwyższym poziomie, gdyż serwer, na którym postawiony jest sklep znajduje się po stronie przedsiębiorstwa. Możliwość pomyłki jest minimalna, jest większa wiarygodność, a co za tym wszystkim idzie - więcej klientów, większe zyski.

Integracja systemów do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa z e-sklepem pozwala na budowaniu pozytywnych relacji z klientem, zarządzanie łańcuchem dostaw, analizowania procesów i zależności, tworzenia raportów, wyznaczania celów sprzedażowych, dobrej oferty poprzez dostosowanie ceny do zachowań rynku (brak pośredników w sprzedaży), wyznaczenia rozwoju sprzedaży firmy.

Połączenie sklepu internetowego z systemem klasy ERP zawiera w sobie wszystkie najnowsze rozwiązania technologiczne. Daje konkretne korzyści zarówno dla dostawcy jak i klienta.


Źródło: Publikacja partnera. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag zarządzanie łańcuchem dostawtag ERP
To warto przeczytać
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Lipiec 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Serwisy specjalne: