Dziesiątki blogów podróżniczych na TravelReporter.pl

informacja prasowa 16-12-2013, 11:10

TravelReporter.pl to adres, który podoba się zarówno blogerom, promującym tu swoje teksty o podróżach po Polsce i całym świecie, jak również czytelnikom, którzy otrzymują codziennie wiele różnorodnych informacji w praktycznej i uporządkowanej formie agregatora blogów podróżniczych.

Nowy agregator blogów podróżniczych, przeznaczony dla osób szykujących się do podróży, ale także podróżujących tylko palcem po mapie, to praktyczny serwis zbierający informacje z blogów, które wcześniej zgłosiły chęć współpracy z Travel Reporterem. Odnotowuje się tu sumiennie każdy najnowszy wpis, dzięki czemu jego fragment, wraz ze zdjęciem, ekspresowo pojawia się na głównej stronie serwisu. W ten sposób każdy czytelnik ma szansę naprawdę szybko zorientować się w tematyce blogów podróżniczych oraz poszczególnych wpisów i samodzielnie zadecydować o tym, czy chce wejść głębiej w interesującą go tematykę. Jeśli tak, to bezpośrednio z Travel Reportera można trafić na konkretne blogi podróżnicze, gdzie znajdują się pełne wersje tekstów opisujących naprawdę fascynujące wyprawy.

W nowym serwisie można znaleźć zarówno relacje z krótkich krajowych wycieczek i weekendowych wypadów, jak i obszerne relacje doświadczonych podróżników podróżujących na wszystkie kontynenty, a czasami nawet dookoła świta. Wszystkie agregowane w Travel Reporterze teksty są po polsku (co oszczędza podróżnikom czasochłonnych poszukiwań w sieci), ale pisane są zarówno przez blogerów mieszkających w Polsce, jak i tych, którzy na stałe przebywają na przykład w Rumunii, Chinach czy Francji i dzielą się z nami nie tylko podróżniczymi anegdotami, ale i szczegółami z życia codziennego za granicą.

blogi podróżnicze

Na stronie travelreporter.pl, oprócz relacji z wypraw, znaleźć można także ciekawą mapę podróży polskiej blogosfery, pokazującą miejsca, gdzie dotarli już blogowi reporterzy. Można się także przyjrzeć mapom podróży poszczególnych krajów i użytkowników i na przykład prześledzić trasy ulubionych blogerów.

Nowy internetowy serwis Travel Reporter daje swoim użytkownikom przyjemność z oglądania zdjęć z najbardziej egzotycznych miejsc na świecie, oraz możliwość dotarcia do informacji, których na próżno szukać w katalogach popularnych biur podróżniczych. Jest to znakomity sposób na wspominanie na przykład własnych wakacyjnych wyjazdów, a także na zdobycie cennej wiedzy i przygotowanie się do kolejnych podróżniczych przygód. ***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag Travel Reportertag blogi podróżnicze

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy