Drużynowy bieg Internet Plus - VIII Chyża Dziesiątka

27-12-2018, 21:06

Wspólny bieg drużyny Internet Plus. Veni, vidi, vici po nowotomysku - Hektolitry wylanego potu, godziny przygotowań, kilometry przebiegniętych tras. Wszystko po to, aby udowodnić sobie i innym, że ograniczenia są tylko w głowach. Z takim nastawieniem stawiliśmy się pewnego wrześniowego popołudnia na starcie VIII Chyżej Dziesiątki – biegu ulicznego na 10 km w Nowym Tomyślu.

 

mat partnera

Veni, czyli przyjazd do Nowego Tomyśla
Przygoda zaczęła się jednak parę godzin przed rozpoczęciem rywalizacji. Musieliśmy dostać się z Poznania – siedziby naszej firmy HTTPS Sp. z o.o. do oddalonego o 60 km Nowego Tomyśla. Godzinna podróż pociągiem była idealnym momentem na mentalne przygotowanie do biegu. Mogliśmy na spokojnie przedyskutować plany treningowe, zakładane czasówki oraz taktyki na pokonanie 10-kilometrowego dystansu. Opinie mieliśmy rożne. Każdy miał swoje konkretne cele. Znaleźliśmy również czas na kilka luźniejszych pogawędek, co pozwoliło zredukować przedstartowy stres oraz dotrzeć do miejsca docelowego z głowami pełnymi pozytywnych myśli. Damy radę (;

Vidi, czyli rozpoznanie trasy
Start VIII Chyżej Dziesiątki był oddalony od stacji kolejowej o ok. 2 km. Spacer szybkim truchtem do celu stanowił więc świetny sposób na rozgrzewkę. Dzięki niemu zaoszczędziliśmy sporo czasu, który wykorzystaliśmy na dalszy ciąg przygotowań – przebranie się w koszulki z logo Internet Plus (tak - chcieliśmy dać się zauważyć) oraz zrobienie pamiątkowych fotek. Im bliżej startu, tym napięcie wśród nas rosło. Tutaj znów opinie były różne - nikt przecież nie chciał tego po sobie pokazać. Na około 30 minut przed rozpoczęciem biegu skupiliśmy się już na swoich prywatnych przedbiegowych rytuałach – rozciąganiu, odpowiednim nawodnieniu oraz ostatecznych analizach trasy do pokonania.

Vici, czyli każdy wygrywa
Krótko przed 16.00 zameldowaliśmy na starcie biegu. Cały biegowy team Internet Plus. Każdy z nas ustawił się w odpowiednim miejscu – zgodnie z czasem, w którym planował pokonać 10 km. To był ten moment, kiedy przyszło nam się rozdzielić. Od ponad miesiąca wspólnie trenowaliśmy, wspieraliśmy się, przyjechaliśmy do Nowego Tomyśla jako drużyna Internet Plus, jednak w tej chwili każdy z nas sam musiał stawić czoła swoim słabościom. O tym, jak dobrze nam poszło, mogliśmy przekonać się już niecałą godzinę później. Dotarliśmy do mety z uśmiechem na ustach, dumą w sercu oraz przekonaniem, że pokonaliśmy największych przeciwników – ograniczenia w naszych głowach.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmytag Internet Plustag bieg
To warto przeczytać


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Marzec 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Serwisy specjalne: