Drobne AGD w kuchni. Niezbędnik nowoczesnego domownika

11-10-2018, 10:40

Wprowadzając się do nowego lokum wydaje się być naturalnym, iż trzeba poczynić odpowiednie wydatki na cel inwestycji w podstawowe sprzęty użytku domowego, w tym zwłaszcza wyposażenie kuchenne, na jakie składają się płyta grzewcza bądź kuchenka, lodówka oraz zmywarka. Nie jest to jednakże komplet wszystkiego, co jest nam niezbędne do wygodnego i sprawnego funkcjonowania na co dzień. Równie istotne okazują się drobiazgi zaliczane do kategorii tzw. małego AGD.

mat partnera

Robot

Na przykładzie sklepu internetowego NET-S, który stanowi wyjątkowo bogato zaopatrzony serwis działający online, można dostrzec jak rozliczne, niewielkie gabarytowo i niekoniecznie horrendalnie drogie sprzęty są dzisiaj dostępne na rynku urządzeń gospodarstwa domowego. Wśród standardów, jeżeli chodzi o wręcz podstawowe wyposażenie każdej kuchni, znajduje się m.in. tradycyjny mikser ręczny. Robot to „oczywista oczywistość” w kuchennym zaciszu. Przydaje się on zarówno do przyrządzania deserów i ciast, jak i dań głównych- musów, kremowych zup, przecierów, czy przetworów. Rozlicznych rodzajów klasycznych robotów jest obecnie tak wiele i są na tyle mocno zróżnicowane pod względem szybkości działania, poziomów prędkości, cichości pracy, wymiennych końcówek dołączanych do maszyn, czy też ich rozmaitych funkcji, że konsument jak najbardziej ma w czym przebierać. Wystarczy wpisać hasło „mikser” w wyszukiwarkę wspomnianego sklepu NET-S, aby przekonać się o niesamowicie szerokiej rozpiętości proponowanych produktów.

Czajnik elektryczny

Kto z nas lubi cierpliwie czekać, z reguły kilkanaście minut, aż standardowy czajnik przeznaczony do użytku na kuchence gazowej zagrzeje wodę na herbatę, czy kawę? Cierpliwość to cecha pożądana, ale w dobie rozwoju współczesnej technologii zupełnie zbyteczna. W NET-S jest cała masa wielorakich modeli czajników elektrycznych, które są wyjątkowo przydatnym, bo praktycznym w zastosowaniu sprzętem kuchennym, a w dodatku – ze względu na ich bardzo duży wybór – możliwym do nabycia na każdą kieszeń.

Blender

Kolejnym przykładem drobnego AGD, w który warto zainwestować okazuje się blender, jaki jest szczególnie modny w ostatnich latach, gdy zrodził się trend na zdrowe odżywianie. Ponadto miksowanie zup, sosów i kremów to świetna alternatywa dla początkujących kucharzy, niebędących jeszcze dobrze zaznajomionymi z kulinariami na wyższym poziomie. W ciekawie prezentującej się ofercie wymienianego już sklepu internetowego NET-S znaleźć można wiele odmian blenderów- ręczne typu żyrafa, stojące, wyposażone dodatkowo w pojemniki, z wielorakimi zakończeniami do wymiany, o zróżnicowanej mocy itd. Konsument może zyskać sprzęt na miarę swych możliwości finansowych oraz indywidualnych preferencji.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmytag AGD
To warto przeczytaćRSS  
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: