Doładowania SMS z rachunku w mBanku

23-06-2010, 14:40

mBank udostępnił funkcję zasilania konta telefonicznego w sieci Plus i Sami Swoi. Klienci mBanku mogą doładowywać swoje telefony wprost z rachunku w mBanku za pomocą wiadomości SMS. Maksymalna kwota doładowania kończy się na 50 zł.

Doładowania SMS w mBanku dotąd dostępne były jedynie dla klientów sieci mBank mobile. Obecnie z tej funkcji mogą korzystać również użytkownicy sieci Plus (Simplus, MixPlus i 36.6) oraz Sami Swoi. Usługa doładowania SMS pozwala na zasilenie konta o dowolnej porze dnia, także zza granicy, gdyż jest aktywna w roamingu. Telefon jest doładowany środkami wprost z rachunku eKONTA lub izzyKONTA.

Sonda
Doładowujesz telefon przez internet lub SMS?
  • Tak
  • Nie
  • Nie mam telefonu na kartę
wyniki  komentarze

Aby doładować konto, należy wcześniej aktywować usługę w systemie transakcyjnym mBanku. Należy w tym celu wybrać opcję „Doładuj telefon", określić operatora sieci oraz wpisać kwotę doładowania, np. „20".

Aktywacja usługi jest bezpłatna, a koszt wysłania wiadomości SMS rozliczany jest zgodnie z cennikiem operatora. Pobranie środków z rachunku bankowego następuje automatycznie. Minimalna kwota jednorazowego doładowania to 5 zł, maksymalna - 50 zł.

Po zalogowaniu do systemu mBanku nadal istnieje możliwość doładowania telefonu w sieciach mBank mobile, 36i6, Era Tak Tak, Heyah, Orange, Play, Plus, Sami Swoi, VoIP HaloNet oraz VoIP TELE24. Maksymalna kwota doładowania pre-paid ograniczona jest przez operatorów.

>> Czytaj też: mBank i wyłączone doładowania Tak Tak oraz Heyah


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
Tematy pokrewne:  

tag SMStag Sami Swoitag prepaidtag Plustag mBanktag doładowania
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy