Dołącz do Gamedesire Academy i dowiedz się więcej o tworzeniu gier!

PATRONAT MEDIALNY 26-02-2016, 22:27

GameDesire Academy to pierwszy bezpłatny projekt edukacyjny na mapie Krakowa skierowany do twórców gier. Proponowane warsztaty to sprawnie działająca platforma wymiany wiedzy i doświadczeń. Zaproszeni do Academy eksperci dzielą się z uczestnikami praktycznymi informacjami, którą zyskali pracując w branży gamedevu.

Już w marcu rozpoczyna się nowy cykl wykładów w GameDesire Academy. Tym razem w  nowej odsłonie, z nowym logo i pod nową nazwą. Oto co przygotowali organizatorzy:

Pierwszy, inauguracyjny wykład 3 marca o godzinie 18.00 poprowadzi Konrad Gadzina (GameDesire team leader), który przedstawi Visual scripting w Unity, czyli odpowie na pytanie, jak usprawniać proces twórczy gotowymi narzędziami, używając darmowego assetu Fungus. Zapisz się już dziś!

Akademia GameDesire

W drugim tygodniu, 10 marca, pojawi się na naszej scenie Zbyszek Rzepka
(GameDesire Software Engineer), który przybliży kulisy gamedevu w wykładzie: GamDev od zaplecza, czyli o tym, że nie samymi grami gamedev żyje.

17 marca (a kontynuacja tematu w dniu 31 marca) Piotr Skalski (GameDesire Software Engineer) oraz Krzysztof Cywicki (GameDesire Senior Software Engineer)opowiedzą o Unity jako narzędziu do szybkiego prototypowania, czyli przedstawią metodę w jaki sposób (i to ten najłatwiejszy) możemy zweryfikować nasz pomysł na grę.

7 kwietnia - Maciej Węglarczyk (Senior Software Engineer) wprowadzi w arkana Wielowymiarowego świata layoutów, skupiając się głównie na odpowiedzi: Jak poradzić sobie z projektowaniem skalowalnych interfejsów na mobile?

14 kwietnia - Artur Staszczyk (GameDesire VP Engineering) odpowie na pytanie: Jak to działa? czyli rzecz o tworzeniu Shaderów. Jeśli zastanawiałeś się kiedyś, jaka magia kryje się za słowem „shadery”, ta prezentacja jest właśnie dla Ciebie.

21 kwietnia - Patryk Gałach (Lider grupy Lublin GameDev oraz senior unity developer i team leader w Agitive) opowie o tworzeniu gier w Unity3D, zagłębiając się w asset bundle, rozszerzenia edytora oraz optymalizacje.

Na wykłady konieczna jest wcześniejsza rejestracja poprzez Meet up. Szczegóły oraz archiwalne wydarzenia znajdziecie na stronie academy.gamedesire.com oraz na FB organizatora.


To warto przeczytać


fot. Sarota PR


Komentarze
comments powered by Disqus
  
znajdź w serwisie

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Czerwiec 2018»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Jak czytać DI?
Newsletter

Podaj teraz tylko e-mail!RSS
Copyright © 1998-2018 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.