Do 200 tys. euro na biznes – rusza Global Startup Challenge

20-04-2011, 23:12

Otwarto zapisy do drugiej edycji Global Startup Challange, w której kolejne zespoły będą szkolić się i doskonalić, by stworzyć innowacyjne projekty.

Do GSC 2011 mogą zgłaszać się osoby z pomysłem na biznes lub te już prowadzące własny biznes, które chciałyby swój projekt ulepszyć. Jak zapowiadają organizatorzy, laureatami II edycji Global Startup Challenge zostaną te projekty, które mają największe szanse na zaistnienie w branży.

>> Czytaj też: Rusza kolejna odsłona Startup School

Sonda
Masz pomysł na biznes?
  • tak
  • tak - już zrealizowany
  • nie
wyniki  komentarze

Podobnie jak przed rokiem, laureaci GSC 2011 dostaną szansę uzyskania wsparcia kapitałowego swoich projektów od Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości (Fundusz Kapitału Zalążkowego POMERANUS SEED inwestujący w nowe spółki do 200 tys. euro, inwestorzy prywatni w ramach Sieci Aniołów Biznesu AMBER) oraz firmy Red Sky (przeprowadzenie globalnej kampanii reklamowej).

- Stawiamy na pomysły odważne i kreatywne. Zakwalifikowane będą projekty, które mają szansę na sukces zarówno w kraju, jak i za granicą. Tak jak podczas ostatniej edycji, chcemy wspierać ludzi z pasją, mających otwarte umysły, którzy chcą wykorzystać to, co oferuje internet i wpływ na jego rozwój - tłumaczy Arkadiusz Seńko, Prezes Zarządu Spółki Red Sky.

Przez okres dwóch miesięcy zespoły powinny stworzyć projekty internetowe gotowe do wejścia na globalny rynek. Organizatorzy zapewniają miejsce do pracy oraz noclegi. Na uczestników czekać będą również specjalistyczne szkolenia z zakresu zakładania i prowadzenia biznesu w internecie oraz dodatkowe atrakcje oferowane przez Miasto Szczecin.

>> Czytaj też: GSC: Innowacyjne projekty wyłonione

Rekrutacja zespołów będzie trwać do 30 maja br. Zgłoszenie odbywa się poprzez stronę internetową: www.globstar2011.com


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Czerwiec 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930