Dlaczego warto wybrać system Wordpress pod stronę firmową?

27-07-2017, 14:16

W Internecie istnieje dużo możliwości / systemów do tworzenia stron internetowych. Jedne z nich są darmowe, inne płatne, ale który z nich warto wykorzystać do zbudowania strony firmowej? Właśnie temu pytaniu poświęcimy ten artykuł.

Oczywiście, jeśli chcesz zaoszczędzić środki finansowe i nie posiadając dużej wiedzy / umiejętności z zakresu informatyki stworzyć na własną rękę stronę firmową, to możesz skorzystać z kreatorów takich jak Wix. Jednak strony powstałe na tej platformie są bardzo uproszczone, mało atrakcyjne wizualnie oraz nie skalowalne ( w przypadku potrzeby wprowadzenia bardziej zaawansowanych funkcji np. systemów rezerwacji czy live chatu jest to zazwyczaj niemożliwe ). Jakie jest zatem lepsze rozwiązanie

Dla trochę bardziej ambitnych osób lub firm, które wolą zainwestować w stworzenie strony, zalecamy system CMS Wordpress. Tutaj podobnie możemy sobie poradzić na własną rękę przy stworzeniu strony. W Internecie, na Youtubie można znaleźć setki poradników o instalacji platformy, wgrywania szablonów i ich konfiguracji. Proces tworzenia internetowej wizytówki tylko pozornie wydaje się skomplikowany. W rzeczywistości jest to bardzo proste i intuicyjne, zwłaszcza przy wyższej jakości szablonach, które można kupić średnio za 250 zł. Szablony przewyższają pod kątem wizualnym strony na Wixie o lata świetlne. Dodatkowo są responsywne, dzięki czemu strona internetowa będzie wyświetlała się również poprawnie na telefonach komórkowych, tabletach i innych urządzeniach mobilnych. W Internecie znajdziemy również darmowe szablony stron, dzięki czemu możemy zupełnie zniwelować koszta i zbudować profesjonalną stronę internetową. W naszej agencji posiadamy w ofercie opcję - tanie strony internetowe - w której instalacja i kompleksowa konfiguracja strony na darmowym szablonie kosztuje 600 zł netto, więc jak widać ceny są naprawdę atrakcyjne.

System Wordpress ma wiele zalet. Przede wszystkim jest bardzo intuicyjny, dzięki czemu można bardzo szybko go przyswoić. Po drugie, prawdopodobnie najważniejsze, jest łatwo skalowany. Dodawanie nowych funkcjonalności nie jest żadnym problemem. Do systemu zaprogramowano wiele wtyczek, po których zainstalowaniu możemy cieszyć się nowymi funkcjami. Bardzo wiele z nich jest zupełnie darmowych, dzięki czemu nie musimy ponosić dodatkowych kosztów. Strony oparte o system Wordpress bardzo łatwo się również pozycjonuje co jest bardzo istotne w dzisiejszych czasach, gdy walczymy o klientów.

Zapraszamy do naszej agencji interaktywnej Heron Art Network - oferujemy również projektowanie plakatów, projektowanie etykiet, projektowanie wizytówek czy projektowanie ulotek.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy
To warto przeczytaćfot. KasperskyRSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Wrzesień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
Serwisy specjalne: