Deskorolka Skymaster Wheels 11 BT - na każdą drogę?

04-07-2017, 13:34

Deskorolki elektryczne biją rekordy popularności, jednak nie każda z nich sprawdzi się we wszystkich warunkach. Czy Skymaster 11 BT z 10,5 calowymi kołami jest w stanie pokonać trudne nawierzchnie i miejskie chodniki? Czy jazda na nim jest prosta i przyjemna? Sprawdźmy to!

skymaster wheels 11 dual

Jak sterować deskorolką Skymaster 11 BT?

Wiele osób zastanawia się, czy sterowanie deskorolką elektryczną jest proste, jeśli nie posiadamy specjalnego pilota. W przypadku deskorolki Skymaster Wheels 11 dostępnej w Matrix Media zmiana kierunku jazdy nie nastręcza żadnych trudności. Wystarczy delikatnie przenieść ciężar swojego ciała w kierunku, w którym chcemy się poruszać.

Również rozpoczęcie jazdy jest bardzo proste dzięki funkcji asystenta startu. Stawiamy jedną stopę na deskorolkę, by żyroskop i czujniki mogły oszacować naszą wagę, a następnie spionizować urządzenie. Dzięki temu początek przejażdżki nie stanowi już problemu.

Skymaster Wheels 11 BT – najważniejsze parametry techniczne

Jak szybka jest deskorolka Skymaster Wheels? Możemy się nią poruszać z prędkością 15-20 km/h na godzinę. Nie jest to może zawrotna prędkość, jednak dzięki temu urządzenie jest bezpieczne również dla młodszych użytkowników.

Deskorolka wyposażone jest w baterię firmy Samsung, która pozwala na godzinną przejażdżkę. Pełne ładowanie trwa około 3 godzin, a stan samego akumulatora możemy sprawdzić na przednim panelu.

Dzięki wysokim kołom, 10,5 calowym kołom jesteśmy w stanie poruszać się po nierównej powierzchni, a nawet pokonać niewielkie krawężniki. Dwa niezależne silniki przyczyniają się do tego, że deskorolka Skymaster Wheels 11 BT jest bardzo zwrotna i pozwala na kręcenie się w miejscu.

Dodatkowe funkcje                                    

Deskorolkę możemy połączyć z naszym smartfonem za pomocą aplikacji dostępnej na Andoida i IOS. Dzięki temu możemy śledzić swoje trasy, a także przesyłać muzykę do wbudowanych głośników w urządzeniu. Dodatkowe lampy LED sprawiają, że również po zmroku jest widoczni, a tym samym bezpieczniejsi.

Deskorolka Deskorolka Skymaster Wheels 11 BT  jest na pewno świetnym wyborem dla wszystkich, którzy szukają alternatywnego środka transportu po mieście, a także dla wszystkich fanów elektronicznych gadżetów.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl
Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy
To warto przeczytać


Komentarze
comments powered by Disqus
  
znajdź w serwisie

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Serwisy specjalne:
Wydarzenia:
Jak czytać DI?
Newsletter

Podaj teraz tylko e-mail!RSS
Copyright © 1998-2018 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.