Dell Technologies Forum 2018 już we wrześniu w Warszawie

28-08-2018, 22:31

11 września odbędzie się Dell Technologies Forum 2018. Uczestnicy konferencji będą mogli na rzeczywistych przykładach przekonać się jakie korzyści niesie ze sobą cyfrowa transformacja biznesu i IT.

Na uczestników wydarzenia będą czekały spotkania ze specjalistami branży IT, które umożliwią podzielenie się wiedzą, wymianę doświadczeń w zakresie sprzedaży i przeprowadzonych wdrożeń, a także nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych.

W specjalnie wydzielonej przestrzeni wystawienniczej będzie można zapoznać się z najnowszymi produktami, jak i również skonsultować z ekspertami kwestie związane z zastosowaniami i wdrażaniem prezentowanych rozwiązań.

Nie zabraknie też technologicznych atrakcji takich jak symulator gry w golfa czy możliwość wirtualnej przejażdżki bolidem Formuły 1. Każdy uczestnik będzie mógł stworzyć własną, spersonalizowaną agendę, wybierając interesujące tematy spośród 30 sesji podzielonych na cztery bloki tematyczne.

Rejestracja na Dell Technologies Forum 2018 odbywa się za pośrednictwem formularza na stronie internetowej wydarzenia. Liczba miejsc na wydarzeniu jest ograniczona.

Źródło: Dell Technologies


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy