Daj się zainspirować w Szczecinie! 6 ludzi sukcesu - 6 inspirujących historii

PATRONAT MEDIALNY 23-11-2012, 10:24

Właściciele i menedżerowie przedsiębiorstw, które odniosły międzynarodowy sukces, opowiedzą o tym, jak od podstaw budowali swoje firmy podczas konferencji Get inspired Szczecin! Wszyscy prelegenci rozpoczynali biznes w Szczecinie. Ich historie mogą stanowić inspirację dla tych, którzy mają pomysł na biznes i chcą go z sukcesem wprowadzić w życie.

W konferencji, która odbędzie się 29 listopada w szczecińskim Multikinie, udział weźmie ponad 200 uczestników - w tym przedstawiciele wielu dobrze prosperujących firm z branży IT oraz reprezentanci instytucji otoczenia biznesu. Organizatorem wydarzenia jest Technopark Pomerania. 

Bohaterowie konferencji Get Inspired Szczecin! zakładali swoje firmy i prowadzili je do sukcesu, zanim jeszcze słowa „start-up” czy „innowacje” stały się tak modne jak dziś. Udało się im, choć wcale nie bez przeszkód. Teraz opowiedzą o trudnych biznesowych początkach i napotykanych po drodze problemach, które przekuwali w wyzwania. Ich historie mają zachęcić innych do tworzenia własnych przedsięwzięć poprzez pokazywanie, że przy odrobinie determinacji można odnieść biznesowy sukces nawet pomimo problemów. 

Prelegenci to właściciele i menedżerowie firm, liczących się zarówno na ogólnopolskiej, jak i światowej arenie. Ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem, a co najważniejsze – z sukcesem – zbudowali marki swoich firm. Swoje historie opowiedzą Michał Benicewicz z firmy Brandbank Polska, mającej swoją siedzibę w Technoparku Pomerania, która jest europejskim liderem w tworzeniu, zarządzaniu i dystrybucji cyfrowych danych produktowych, Sebastian Barabanow z Fabryki Gier - jednego z największych europejskich developerów gier i Samuli Koski-Lammi z BLStream - światowego dostawcy rozwiązań mobilnych. W gronie prelegentów znajdą się także Krystian Stypuła z Home.pl, Marcin Skonieczny z agencji Dige - założyciela największego polskiego serwisu społecznościowego Zapytaj.com.pl oraz Tomasz Sarnowski z agencji interaktywnej Byss.pl.

Konferencja Get Inspired Szczecin! to niecodzienna okazja do tego, aby osobiście poznać założycieli firm, które odniosły światowy sukces. Spotkanie odbędzie się 29 listopada 2012 w Multikinie (CH Galaxy) w Szczecinie. Początek o godz. 10.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji na stronie: gi.szczecin.pl


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Lipiec 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031