Czy warto zdecydować się na rolety dzień noc?

17-09-2018, 11:37

Rolety w mieszkaniu i w domu mają szerokie zastosowanie. Z jednej strony chronią nas przed intensywnymi promieniami słońca wpadającymi do wnętrza pomieszczeń już we wczesnych godzinach porannych. Specjalnie dopasowane rolety bronią również przed wysoką temperaturą i izolują pomieszczenie. Ponadto rolety zamontowane w oknach pozwalają zachować intymność i prywatność, która jest szczególnie ważna w łazience czy sypialni.

mat partnera

Różne rodzaje rolet

Na rynku dostępnych jest wiele modeli i rodzajów rolet. Różnią się one od siebie nie tylko wymiarami i designem, ale przede wszystkim swoimi właściwościami i przeznaczeniem. Dzięki tak dużej różnorodności każdy może bez problemu znaleźć idealny wariant dla siebie, który bez problemu spełni jego wszystkie oczekiwania, jakie ma wobec tego typu produktów. Umożliwia to również dobranie różnych typów do różnych pomieszczeń w domu.

Na rynku można wybierać między roletami zewnętrznymi oraz wewnętrznymi. Te pierwsze są montowane poza domem i zapewniają bardzo mocne zaciemnienie pomieszczenia. Uniemożliwiają zajrzenie przez okno do wnętrza domu przez osoby z zewnątrz. Ich dużym atutem jest fakt, że są również skuteczną ochroną przed włamaniami. Jeśli zależy Ci na tym aspekcie, to warto wybrać solidnie wykonane rolety, które będą naprawdę wysokiej jakości i w pełni bezpiecznie.

Jeśli chodzi o rolety wewnętrzne, to do wyboru jest wiele różnych modeli. Dostępne są między innymi rolety termo, które chronią nie tylko przed światłem słonecznym, ale również izolują temperaturę, rolety podgumowane, które zapewniają maksymalne zaciemnienie oraz tak zwane plisy. Przypominają one swoją strukturą wachlarz lub harmonijkę, dzięki czemu są eleganckie i ozdobne. W sklepie internetowym Rolety24 dostępny jest szeroki wybór różnych typów i rodzajów.

Rolety dzień noc

Coraz większą popularnością cieszą się rolety dzień noc. Umożliwiają one swobodne regulowanie zaciemnienia pomieszczenia. Wszystko dzięki temu, że stworzone zostały z naprzemiennie ułożonych pasów zaciemniających oraz przepuszczających światło. Dzięki temu można bez problemu je ustawiać w taki sposób, że promienie słoneczne wpadają do pomieszczenia częściowo. Można również tak je wyregulować, aby w pomieszczeniu było całkowicie ciemno i panowała w nim intymna atmosfera.

Rolety dzień noc w swojej funkcjonalności przypominają tradycyjne żaluzje, które były popularne wiele lat temu. Są jednak nieco bardziej nowoczesne. Szersze pasy umożliwiają wygodniejsze regulowanie ilości światła do pomieszczenia, a wykonanie pasów sprawia, że nawet przy wyborze opcji słabo zaciemniającej, w pomieszczeniu można poczuć się swobodnie i komfortowo, bo widoczność z zewnątrz jest bardzo ograniczona.

Tego typu rolety wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Doskonale nadają się do łazienek i sypialni, gdzie ważna jest intymna atmosfera i duża prywatność. Dostępne są zarówno rolety dzień noc kasetowe, jak i klasyczne, podtrzymywane na cienkich żyłkach. Dostępne są w wielu różnych rozmiarach i wariantach kolorystycznych, co znacznie ułatwia dobranie ich do konkretnego wnętrza.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***

Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag roletytag komunikat firmy
To warto przeczytać

fot. Pod lupą


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Luty 2019»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 
Serwisy specjalne: