Czy warto wierzyć w we wróżby?

09-03-2017, 06:14

Kiedyś wróżby były pewnego rodzaju tematem tabu. Mówiło się o nich cicho, a co poniektórzy pukali się w głowy. Dziś w dobie internetu dostęp do wróżb jest powszechny. Czy zmieniło to nasze postrzeganie?

Wróżby dostępne są w wielu miejscach. W sieci można znaleźć horoskopy lub portale ezoteryczne. Szeroka oferta takich usług nie idzie zawsze w parze z jakością. Jak poznać, czy tarot online ma faktycznie jakąś wartość? Przede wszystkim trzeba stawiać na profesjonalne portale i sprawdzone wróżki. W dzisiejszych realiach o weryfikację i opinie na ich temat jest jeszcze łatwiej. Wszystko można znaleźć w internecie.

Alternatywnie można również szukać wróżb w realu. Sama miałam kiedyś okazję odwiedzić wróżkę. Starszą kobietę, która faktycznie robiła nieco mistyczne wrażenie. Ku mojemu zdziwieniu bez słowa wstępu i wprowadzenia z mojej strony, spójnie i zgodnie z prawdą nakreśliła moje problemy i obawy. Czy to faktycznie niespotykane umiejętności, czy raczej wyjątkowa umiejętność odczytywania z człowieka, tego czego on sam często nie widzi. Nie wiem, ale była pod wielkim wrażeniem. Oczywiście wizje przyszłości były dość ogólne i tu również trudno mówić o jakiejś konkretnej sprawdzalności. Jedno jest pewne, wizyta ta pomogła mi w tamtym czasie odświeżyć głowę, pozytywniej spojrzeć na świat, więc było warto.

Biorąc to wszystko pod uwagę trudno jednoznacznie wierzyć, czy nie. Wiele osób wbrew temu co mówią, miało okazję zetknąć się z wróżką. Jeśli trafisz na dobrą, to wyjdziesz wzmocniona, czego Ci życzę.


Następny artykuł » zamknij

Rynek dronów

Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl
To warto przeczytaćfot. geraltKomentarze
comments powered by Disqus
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Serwisy specjalne:
Wydarzenia:
Jak czytać DI?
Newsletter

Podaj teraz tylko e-mail!RSS
Copyright © 1998-2018 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.