Czy portal Lovvi stworzy własne forum dyskusyjne dotyczące prezentów?

04-07-2018, 08:22

Zbliża się święto bliskiej Ci osoby i chcesz podarować jej wyjątkowy prezent? Z pewnością przeszukujesz różne sklepy, portale internetowe i blogi oraz wypytujesz znajomych w celu znalezienia inspiracji. A co gdybyś znalazł to wszystko w jednym miejscu?

mat partnera

Wyszukiwarki prezentowe to kompleksowe portale poświęcone temu, co każdy z nas lubi najbardziej, czyli dostawaniu i dawaniu prezentów! Specjalnie skonstruowana przeglądarka oraz szeroka gama różnorodnych produktów z różnych dziedzin, pozwala na odnalezienie najbardziej trafionego upominku – bez względu na to czy szukasz prezentu dla sześcioletniego miłośnika dinozaurów czy sześćdziesięcioletniej ogrodniczki. Twórcy serwisu postanowili poszerzyć swoją działalność o forum dyskusyjne, na którym każdy będzie mógł założyć swój własny wątek oraz wyrazić opinię na różne tematy związane z prezentami.

Jak działa wyszukiwarka prezentowa?

W erze internetu, portali społecznościowych i telewizji trendy zmieniają się z prędkością światła. Dotyczy to nie tylko ubrań, ale i wszystkich innych produktów. Jeśli więc chcemy znaleźć odpowiedni, trafiony prezent, który sprawi radość obdarowywanej osobie, stajemy przed nie lada wyzwaniem. Wyszukiwarka prezentowa to nie tylko miejsce gdzie możesz znaleźć inspirację na wyjątkowy upominek, ale od razu w szybki i łatwy sposób go zakupić. W pierwszej kolejności sprecyzuj dla kogo dokładnie prezentu szukasz – podając jego płeć, wiek lub zainteresowania. Możesz również skorzystać z opcji wyszukiwania upominków na konkretną okazję (urodziny, rocznicę, a może np. Dzień Babci?) bądź też względem miasta (odnajdując różnorodne vouchery i wejściówki na atrakcje w Twojej okolicy).

Wszystko z myślą o Tobie...

Czasy, gdy sprzedawca w osiedlowym sklepiku znał imiona wszystkich swoich klientów, a sprzedawczyni w butiku na Rynku pamiętała o Twoich urodzinach, już dawno minęły. Większość firm i sklepów, również tych internetowych, nastawia się na jak największą sprzedaż, nie starając się poznać swoich klientów. Lovvi.pl chce to zmienić! Oczekiwania, preferencje i potrzeby swoich użytkowników poznaje między innymi poprzez systematycznie przeprowadzane badania marketingowe, ale przede wszystkim poprzez opinie i posty, pozostawiane na portalu. Stąd też pomysł na stworzenie otwartego forum dyskusyjnego. Jest to obecnie najpopularniejsza forma platformy dyskusyjnej. Każda użytkownik może zadać tam dowolne pytanie lub wyrazić opinię na dowolny temat. Takie rozwiązanie stworzy jedyną w swoim rodzaju społeczność i prawdziwy bank pomysłów! Szukasz prezentu na trzydziestą piątą rocznicę ślubu rodziców? Inspiracje znajdziesz nie tylko w wyszukiwarce upominków, ale i na forum. Wystarczy, że opiszesz z jakiej okazji i dla kogo upominku szukasz, a inni użytkownicy pomogą Ci odnaleźć ten najbardziej trafiony. Pamiętaj bowiem, że „co dwie głowy, to nie jedna”.

mat partnera

Coś z niczego, czyli własnoręcznie wykonane prezenty.

Wyszukiwarki prezentów to praktyczne rozwiązanie. Znajdziesz w nich setki tysięcy pomysłów na wyjątkowy upominek. Jednego rodzaju prezentów nie znajdziesz jednak w żadnym sklepie... Jakich? Tych zrobionych przez Ciebie! Tzw. produkty DIY (Do It Yourself, czyli zrób to sam) nigdy nie wychodzą z mody! Zaskocz mamę samodzielnie wykonaną bransoletką lub córkę własnoręcznie uszytą lalką! Na forum dyskusyjnym Lovvi znajdziesz wątek poświęcony właśnie tego typu prezentom. Wszyscy użytkownicy będą mogli wymieniać się doświadczeniem, umiejętnościami i pomysłami na własnoręcznie wykonane podarunki, które z pewnością skradną niejedno serce i wycisną wiele łez wzruszenia.

Co jeszcze na forum?

Portal chce poznać swoich użytkowników i pragnie, by oni poznawali siebie nawzajem. Z tego powodu na forum dyskusyjnym serwisu powstanie specjalny wątek, poświęcony wymianą pomysłów, za pomocą zdjęć i krótkich filmików. Będziesz mógł tam pochwalić się swoim rozmówcom jaki prezent sprawiłeś swojej mamie na Dzień Matki, na przykład poprzez wklejenie fotografii. Co więcej będziesz mógł przykładowo zobaczyć reakcję czyjejś żony na wyjątkowy prezent z okazji rocznicy śluby, a być może to zainspiruje Cię do wzruszającego, spersonalizowanego prezentu. Dzięki forum, już nigdy nie kupisz nieprzemyślanego upominku, który nijak trafia w gust obdarowywanej osoby. Platforma ta będzie bowiem służyła do wymiany spostrzeżeń, wrażeń i cennych wskazówek.

Czym jest marketing prokonsumencki?

Internetowe forum dyskusyjne, dostępne dla wszystkich oraz łatwe i udane wyszukiwanie trafionych prezentów to nie jedyne korzyści, płynące z korzystania z usług wyszukiwarki prezentów. Twórcy bowiem stawiają na tzw. marketing prokonsumencki. Na czym to polega? Najprościej rzecz ujmując: wszystkie ich działania podejmowane są z myślą o klientach i ich wymaganiach. Zacznijmy od darmowego użytkowania praktycznej przeglądarki, ułatwiającej znalezienie upominku dla każdego. Większość tego typu portali wymaga skomplikowanej, czasem płatnej rejestracji. Z Lovvi korzystać możesz „od ręki” i za darmo. Kolejną sprawą są niewiarygodne ceny, wchodzących w skład przedstawionego asortymentu rzeczy! Specjalnie dla swoich użytkowników, portal wyszukuje tylko najlepsze oferty oraz zaskakuje sezonowymi zniżkami. Załóżmy, że przykładowo szukasz pamiątki komunijnej dla swojego chrześniaka. Większość portali w maju, czyli w  okresie komunijnym, podwyższa ceny typowym prezentów na komunię. https://lovvi.pl/ działa zupełnie odwrotnie – wyszukując na ten czas najlepsze rzeczy, w najlepszych cenach.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***

Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy
To warto przeczytać


fot. ODO24
fot. Sarota PRRSS  


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Serwisy specjalne:
Jak czytać DI?
Newsletter

Podaj teraz tylko e-mail!RSS
Copyright © 1998-2019 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.