Czy polski biznes jest w tyle?

PATRONAT MEDIALNY 25-01-2011, 18:24

Czy w Polsce klienci operatorów telekomunikacyjnych, dostawców gazu lub energii elektrycznej mogą liczyć na takie same udogodnienia jak klienci w Europie Zachodniej? W poniedziałek, 31 stycznia br., w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się konferencja na temat elektronicznych form dostarczania rachunków i realizacji płatności za usługi. Na spotkanie zaprasza Fundacja Komunikacja 2.0, organizator akcji „Dość papierowych rachunków. Chcę płacić bezpiecznie”. Udział w konferencji jest bezpłatny.

W trakcie spotkania zaprezentowany zostanie przygotowany przez Fundację Komunikacja 2.0. Ranking Nowoczesności Masowych Usługodawców – zestawienie oferowanych przez nich form dostarczania rachunków/faktur za usługi masowe i dostępnych sposobów płatności za nie.

– Przeanalizowaliśmy w jaki sposób klienci firm  telekomunikacyjnych, dostawców energii, telewizji satelitarnej i kablowej mogą otrzymywać rachunki i je opłacać. Zapraszamy wszystkich, których interesuje, jakie są dostępne formy rozliczeń za usługi. Pokażemy, że w innych krajach europejskich, takich jak Wielka Brytania, Szwecja czy Dania, od wielu lat działają rozwiązania, do których polskie firmy ciągle nie mogą się przekonać – mówi Norbert Kilen z Fundacji Komunikacja 2.0.

>> Czytaj także: Start akcji „Dość Papierowych Rachunków. Chcę płacić bezpiecznie”

Konferencja rozpocznie się 31 stycznia br. o godz. 12 w BUW w sali 256 (ul. Dobra 56/66 w Warszawie). Spotkanie ma charakter otwarty – udział w nim jest bezpłatny.

„Dość papierowych rachunków. Chcę płacić bezpiecznie” to akcja Fundacji Komunikacja 2.0, zajmującej się edukacją w zakresie wykorzystania nowoczesnych technologii komunikacyjnych w biznesie. Celem akcji jest popularyzacja w Polsce nowoczesnych, wygodnych i przede wszystkim bezpiecznych metod otrzymywania i opłacania rachunków. Działania przeprowadzane są za pośrednictwem strony www.doscpapierowych.pl oraz w serwisach społecznościowych, m.in. na Facebooku: www.facebook.com/DoscPapierowychRachunkow

Patronami medialnymi akcji „Dość papierowych rachunków. Chcę płacić bezpiecznie” są Dziennik Internautów, FinanseOsobiste.pl oraz Lanpolis.pl i Techmaniak.pl.

>> Czytaj także: Blisko 60% internautów nie dostaje rachunków w terminie


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisie

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Kwiecień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930