Czy mobilna myjnia franczyza to dobry pomysł na firmę?

17-05-2018, 10:38

Z pewnością czasem w twojej głowie pojawia się myśl: „a może by otworzyć coś swojego?”. Zastanawiasz się jednak co i w twojej głowie nie rodzi się żaden pomysł. A może by tak mobilna myjnia franczyza? Jeżeli o tym nie słyszałeś, warto wziąć ten pomysł pod rozwagę.

mat partnera

Trudne życie przedsiębiorcy

Jeżeli do tej pory nie pracowałeś „na swoim” a jedynie dla kogoś z pewnością miałeś ku temu powody. Najważniejszymi są: strach przed niepowodzeniem oraz brak konkretnego pomysłu. Nie każdy z nas urodził się z żyłką przedsiębiorcy. Nie każdy zna się na prawie, ma głowę pełną pomysłów, jest kreatywny i zacięty. Jednak przecież nie zawsze trzeba być „naj”. Czasem wystarczy tylko trochę samozaparcia, godzin spędzonych przy komputerze i pojawi się pomysł – mobilna myjnia franczyza.

Franczyza lekiem na wszystko

Franczyza, to opcja dla osób, które chcą pracować na własny rachunek, ale jednocześnie lubią czuć grunt pod stopami. Jest to opcja mniej ryzykowna, bowiem cały czas mamy nad sobą wsparcie naszego „mentora”. Rzucanie się na wielką wodę, a takim jest otwarcie własnego biznesu, może okazać się wielkim sukcesem, ale i równie wielką klapą. Zdecydowanie się na współpracę franczyzową to coś pośrodku. Może nie osiągniemy od razu gigantycznego sukcesu i ogromnych zysków, ale z pewnością unikniemy bankructwa i niepowodzenia. Dlaczego? Zastanówmy się, czym jest franczyza. Jest to współpraca pomiędzy niezależnymi prawnie i finansowo przedsiębiorstwami, czyli franczyzodawcą i jego franczyzobiorcami. Jako franczyzobiorca możemy korzystać z nazwy, loga, „know-how”, sposobu prowadzenia firmy, wsparcia i wielu innych rzeczy, jakie oferuje franczyzodawca.

Mobilna myjnia franczyza – dochodowy biznes?

Najpopularniejszą formą franczyzy są sieci partnerskie sklepów spożywczych. Jest ich w naszym kraju co najmniej kilka. Jednak to nie wszystko, co oferuje nam rynek. Pomysł na dochodowy biznes myjni parowych to właśnie franczyza. Mobilna myjnia parowa ma wiele zalet, które sprawiają, że jest lepsza od zwykłej. Przede wszystkim jest mobilna, co oznacza, że to ty dojeżdżasz do klienta a nie on do ciebie. Z jego punktu widzenia to wielki plus, bowiem nie musi tracić czasu na to, by pojechać na myjnię, umyć samochód i wrócić. Jednak to nie jedyny plus. Przy użyciu mobilnej myjni parowej można umyć praktycznie każdą powierzchnię. Zaś jeżeli wejdziemy we współpracę franczyzową, możemy liczyć na całe zaplecze naszego partnera. Profesjonalne szkolenia, sprzęt oraz logo. W ten sposób zyskujemy niezależność, ciekawą, inną pracę oraz najważniejsze środki na start.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***

Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy
To warto przeczytaćRSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Styczeń 2019»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Serwisy specjalne:
Jak czytać DI?
Newsletter

Podaj teraz tylko e-mail!RSS
Copyright © 1998-2019 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.