Czy hala stalowa może spełniać warunki komfortowego biura?

28-11-2019, 15:20

Zapewnienie odpowiedniej przestrzeni i komfortowych warunków swoim podwładnym jest ściśle powiązane z zasadami ergonomii, które powinny obowiązywać na każdym stanowisku pracy bez względu na rodzaj wykonywanego zawodu. Budynki, w których znajdują się pomieszczenia administracyjne, większości ludzi kojarzą się z murowanymi obiektami. Jednak konstrukcje stalowe są nowoczesnym rozwiązaniem, będącym w stanie w pełni zastąpić biurowce budowane w tradycyjnej technologii.

hala stalowa

Wielofunkcyjność i szerokie możliwości aranżacyjne

Jedną z największych zalet hali stalowych jest ich wszechstronność – mogą być one wykorzystywane zarówno jako obiekty magazynowe, budynki produkcyjne, wiaty, garaże, wszelkiego rodzaju lokale użytkowe, a nawet siedziby przedsiębiorstw. Ich konstrukcja daje niemal nieograniczone możliwości inwestorom. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii produkcyjnych i najwyższej jakości komponentów budowlanych używanych do montażu hali, każdy tego typu obiekt może być zaprojektowany również jako bardzo komfortowe biuro. Wszystkie prefabrykaty są bardzo dobrze zabezpieczone przed korozją i działaniem czynników atmosferycznych. Duży stopień szczelności oraz zastosowanie izolacji cieplnych i akustycznych pozwalają pracownikom wykonywać obowiązki w przyjemnej atmosferze. Co więcej, dobra termoizolacja to również mniejsze koszty ogrzewania w sezonie zimowym. Ponadto, w tego typu obiektach montowane są wydajne systemy klimatyzacji oraz wentylacji w celu zapewnienia dobrej cyrkulacji powietrza.

Obecne budownictwo charakteryzuje się również dużymi przeszkleniami. Zastosowanie tego rozwiązania w hali stalowej przeznaczonej do prowadzenia działalności administracyjnej firmy, podnosi estetykę budynku, a pracownikom zapewnia duże ilości naturalnego światła, które bardzo korzystnie wpływa na samopoczucie i koncentrację podczas pracy.

Możliwość zaadaptowania powierzchni pod całą działalność firmy

Obiekty stalowe bardzo często wykorzystywane są jako hale biurowo-magazynowe. Tego typu rozwiązanie pozwala na prowadzenie całej działalności w jednym budynku. Firmy, takie jak np. Borga, zajmujące się budową hali stalowych o różnym przeznaczeniu (https://www.borga.pl/hale-stalowe/dzialalnosc-handlowa/), już na etapie planowania poznają potrzeby inwestorów, aby spełnić wszystkie ich oczekiwania. Dzięki otrzymanym informacjom, zleceniobiorca może stworzyć projekt z wyszczególnieniem przestrzeni przeznaczonych na część produkcyjną, magazynową oraz biurową. Do tego wydzielane jest miejsce na niezbędne pomieszczenia socjalne z przeznaczeniem dla każdego działu, zgodnie z wymaganiami właściciela firmy. Same pokoje biurowe bardzo często powstają na antresoli, aby przestrzeń hali była jak najlepiej zagospodarowana.

Obiekt biurowy będący wizytówką firmy

Budynki znajdujące się na terenie firmy nie tylko służą do wykonywania działalności, ale również stanowią o wizerunku samego przedsiębiorstwa. Z tego względu bardzo ważnym jest ich estetyczne spasowanie z resztą otoczenia oraz dopasowanie kolorystyki, z którą kojarzona ma być marka. Te kwestie sprawią, że kontrahenci pojawiający się w siedzibie firmy bardzo dobrze ją zapamiętają i jednocześnie będą postrzegać ją jako sprawnie i prężnie prosperującą markę.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag hala stalowa
To warto przeczytaćRSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Kwiecień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
Serwisy specjalne: