Czerwcowy Netcamp o Facebook API, zarządzaniu wirtualnym zespołem oraz e-learningu

PATRONAT MEDIALNY 14-06-2012, 18:28

Już w czwartek 21 czerwca o godz. 17:30 Fundacja Netcamp zaprasza na kolejne inspirujące spotkanie IT w Szczecinie. Mateusz Belattaf z Fanpointa wyjaśni, jak wykorzystać Facebook API, tworząc aplikację na tę platformę, Maciej Zagozda z Taskbeat opowie o zarządzaniu wirtualnym zespołem, a Dmitrij Żatuchin z Edustation pokaże, jak można uczyć się za darmo języków obcych w sieci.

Program spotkania:

1. API Facebooka - nowa walki sztuka - Mateusz Belattaf, Fanpoint

Mateusz opowie o przebojach developerów aplikacji na Facebooka z bugami i dokumentacją bądź jej brakiem. Uprawnienia aplikacji - czyli co tak naprawdę pozwalasz robić ze swoim profilem, akceptując wykorzystywanie danych. Open Graph - dokąd to wszystko zmierza?

2. Zarządzanie i motywowanie rozproszonego zespołu - Maciej Zagozda, Taskbeat

Jak zarządzać zdalnymi współpracownikami, tips&tricks oraz case study dotychczas realizowanych projektów

3. Edustation.me - darmowa nauka języków obcych w sieci bez haczyków - Dmitrij Żatuchin, Edustation.me

W marcu 2011 we Wrocławiu wystartował serwis Edustation.pl umożliwiający naukę języków obcych za darmo. Dzisiaj działa już wersja rosyjska i hiszpańska, a użytkownicy z całego świata zaczynają dołączać do międzynarodowej społeczności. Podczas prezentacji Dmitrij przedstawi historię powstania, uruchomienia, rozwoju serwisu oraz rady dla startujących na rynku rosyjskim.

Spotkanie odbędzie się w klubie Free Blues Club (ul. Powstańców Wielkopolskich 20). Organizatorzy planują też transmisję online z wydarzenia. Po prezentacjach będzie czas na branżowe rozmowy przy pizzy lub wspólne oglądanie meczu Euro 2012. Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć, kto się wybiera na Netcampa, warto również dołączyć do wydarzenia na Facebooku. Wymagana jest bezpłatna rejestracja na spotkanie na stronie www.netcamp.pl.


Tematy pokrewne:  

tag Szczecintag patronat DItag Netcamp
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Lipiec 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031