Cyber Academy - konferencja poświęcona cyberbezpieczeństwu

25-05-2018, 18:23

Cyberprzestępczość staje się coraz poważniejszym zagrożeniem zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Już ponad 80% firm w zeszłym roku zetknęła się z atakiem lub próbą włamania. Jak temu przeciwdziałać, można dowiedzieć się na konferencji Cyber Academy - udział jest bezpłatny.

Już 6 czerwca w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie pojawią się eksperci z takich firm jak Orange, Microsoft, Netia, Palo Alto Networkis, Samsung czy Allegro, aby opowiedzieć o cyberzagrożeniach, sztucznej inteligencji oraz tym, jak polskie firmy radzą sobie z RODO. Na wydarzeniu pojawią się także przedstawiciele Komendy Głównej Policji z biura do walki z cyberprzestępczością, którzy opowiedzą, jakie działania są podejmowane w walce z tym zagrożeniem w Polsce.

Podczas konferencji zostaną przedstawione praktyczne rozwiązania oraz sposoby zabezpieczenia się przed incydentami w sposób zrozumiały nie tylko dla osób technicznych. Uczestnicy konferencji dowiedzą się także z jakimi zagrożeniami zmagają się polscy przedsiębiorcy, jak należy bronić się przed atakami oraz gdzie szukać pomocy w przypadku naruszenia bezpieczeństwa.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Szczegółowa agenda oraz rejestracja dostępna jest na stronie wydarzenia.

Źródło: CyberAcademy


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy